Advert
Advert
Advert

BEÇİN GENÇLİKSPOR’UN ŞAMPİYONLUK MAÇI…

BEÇİN GENÇLİKSPOR’UN ŞAMPİYONLUK MAÇI…
Bu içerik 1421 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor - Ortaca Belediyespor

Antrenörlüğünü Beden Eğitimi Öğretmeni Alim Deligöz’ün yaptığı U19 Ligi A Grubu Şampiyonu ilçemiz takımı Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor, Muğla şampiyonluk karşılaşması için 22 Nisan Cumartesi günü, U19 Ligi B grubu şampiyonu Ortaca Belediyespor ile Muğla Kötekli Sahası’nda saat 16’da sahaya çıkıyor.

Kurulduğu ilk yılında Muğla U19 Ligi’nde şampiyonluk sevincini yaşayan Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor, ikinci bir şampiyonluk sevinci yaşamak ve Muğla temsilcisi olabilmek için rakibi Ortaca Belediyespor’u yenmek zorunda. Muğla U19 Ligi B grubunda namaglup şampiyon olan Ortaca Belediyespor ile A grubunda şampiyon olan ilçemiz takımı Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor, Muğla şampiyonluğu müsabakasında Beçin Gençlikspor’a gazetemiz adına başarılar diliyoruz.

Başarılar Dilediler…

Beçin Gençlikspor yöneticileri gazetemize yaptıkları açıklamada, 22 Nisan Cumartesi günü ilçemiz Milas adına 2 önemli futbol maçına çıkacaklarını belirttiler.

“Muğla’da Atatürk Stadyumu’nda şampiyonumuz Yeni Milasspor’un da BAL Ligi’ne yükselme maçında Yatağanspor ile oynayacak olması ve aynı zamanda Beçin Gençlikspor’un da Muğla şampiyonluğu için Kötekli sahasında Ortaca Belediyespor maçına çıkacak olması sebebiyle 2 önemli maçın, Milas adına son derece güzel sonuçlarla bitmesini diliyoruz” diyen Beçin Gençlikspor futbol takımı yöneticileri, Yeni Milasspor’a ve Beçin Gençlikspor’a başarı dileklerini ilettiler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500