Advert
Advert
Advert

“KÜLTÜR TURİZMİ KAPSAMINDA MİLAS”

“KÜLTÜR TURİZMİ KAPSAMINDA MİLAS”
Bu içerik 1166 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

15 -22 Nisan tarihleri arasında kutlanan Turizm Haftası çerçevesinde Milas Kent Konseyi tarafından “Kültür Turizmi Kapsamında Milas” konulu panel düzenlendi.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Turizm Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hüseyin Çeken’in moderatörlüğünde gerçekleşen olan panele konuşmacı olarak katılan Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Öcal Usta “Turistik Ürün Planlaması ve Milas”, Arel Üniversitesi Rektör Yardımcısı İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Derman Küçükaltan “Niçin Kültür Turizmi? Kim Kültür Turisti?”, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Muzaffer Demir “Milas Çok Kültürel Tarihi Dokusunun Turizm Potansiyeline Yansımaları” başlıkları altında sunumlarını yaptılar.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Mansur Harmandar, Milas Belediye Başkan Yardımcısı Zeynep Mat, Milas Kent Konseyi Başkanı Yard. Doç. Dr Mehmet Günlük, Öğretim Üyeleri, Üniversite öğrencileri, muhtarlar ve vatandaşların ilgi ile takip ettikleri panelin sonunda katılımcılara teşekkür plaketleri takdim edildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500