Advert
Advert
Advert

MENTEŞ, HER GEÇEN GÜN GELİŞİYOR, GÜZELLEŞİYOR…

MENTEŞ, HER GEÇEN GÜN GELİŞİYOR, GÜZELLEŞİYOR…
Bu içerik 5495 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Göreve seçilmesinin üçüncü yıldönümü dolayısıyla Menteş Mahallesi Muhtarı Bayram Arıcı, Milas’taki basın mensuplarıyla kahvaltıda buluştu… Menteş’teki Sarnıç Restaurant’ta basınla bir araya gelen Bayram Arıcı, mahallesinin hızla büyüyen ve gelişen bir mahalle olduğunu belirterek, basın mensuplarına, mahallesinin sorunlarını anlattı…

Daima bütün mahallelisiyle temas içinde olduğunu ve sürekli olarak sorunlarını takip etmeye ve bunları gidermeye çalıştığını belirten Arıcı, seçilmelerinin yıldönümü olan 30 Mart tarihinin, referandum sürecine geldiği için, referandum sonrasında buluşmayı uygun gördüğünü belirtti.

Milas’a olan yakınlıklarının da bir avantaj olduğunu belirten Arıcı, resmi rakamlara göre Menteş mahallesinin nüfusunun 739 olduğunu ve 585 seçmeni bulunduğunu belirterek, “Ama kısa süre içinde bu nüfusun daha da artacağını söyleyebilirim” dedi.

Mahallelerinde arsa ve emlak fiyatlarının da çok arttığını belirten Arıcı, “Milas ovası üzerinde olmamız nedeniyle çok güzel bir havaya sahip mahallemizde pek çok restoran ve düğün salonu yapıldı, yapılmaya da devam ediyor. Bir de Özge Okulumuz var; şimdi Lisesi de yapılıyor. Mahallemiz aynı zamanda Milas’ın sayfiye yeri gibi. O nedenle gün geçtikçe kalabalıklaşıyoruz. Bazı yollarımız genişletilmeye muhtaç durumda. Vatandaşımızın sorunlarını Milas Belediyemize, ilgili konularda Büyükşehir Belediyesi’ne ve diğer kamu kurumlarına aktarıyor ve takip ediyorum. Belediye Başkanımızla iyi bir diyaloğumuz var. Mahallemiz her geçen gün gelişiyor, güzelleşiyor” dedi.

Mahalle için başka neler yapılırsa daha iyi olacağı konusunda kahvaltı boyunca karşılıklı sohbetlerle devam eden kahvaltı sonrası gazeteciler, Muhtar Bayram Arıcı’ya teşekkür ettiler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
anil     0000-00-00 Adamsin bayram emmi