Advert
Advert
Advert

BAL LİGİ YOLUNDA SON KARŞILAŞMA…

BAL LİGİ YOLUNDA SON KARŞILAŞMA…
Bu içerik 2156 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Muğla Amatör Küme Ligi’nde 2016-2017 sezonunda şampiyon olan ve 39 yıl sonra tarih yazan ilçemiz takımı Yeni Milasspor, Milas’a yeni bir mutluluk yaşatmak için Muğla’ya gitti.

Süper Amatör Küme şampiyonu Yeni Milasspor, 22 Nisan Cumartesi günü Muğla Atatürk Stadyumu’nda oynayacağı BAL Ligi takımı Yatağanspor karşılaşması öncesinde son hazırlıklarını Milas stadyumunda yaptığı antrenmanla tamamladı.

19 Nisan Çarşamba günü Milas Türkan Saylan Parkı yanındaki sporcuların kaldığı bina önünde Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Milas Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Reşit Özer, yönetim kurulu üyeleri, Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği Başkanı Nihat Abbak, dernek yöneticileri, Yeni Milasspor Amigosu Şeker İbrahim Alır ve Yeni Milasspor Kulüp Başkanı Hasan Özmen ve kulüp yönetimi tarafından uğurlanan Yeni Milasspor futbol takımı Muğla’da Eldehan Otel’inde kalacak.

Baklava İle Gönderdiler...

19 Nisan Çarşamba günü Yatağan Play Off maçı için Muğla’ya giden Yeni Milasspor futbol takımı sporcu ve antrenörlerini uğurlayan MİTSO yönetim ekibi, sporcuları baklavalarla uğurladılar.

Şampiyonluk BAL Ligi İle Anlamlı Olsun...

Muğla yolculuğu öncesinde sporculara yönelik bir konuşma yapan kulübün Onursal Başkanı Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; “Milas şehri sizden şampiyonluk sonrası ikinci bir şampiyonluk daha bekliyor” dedi.

Başkan Tokat; “kazanılan şampiyonluğun anlamlı olabilmesi için Yatağan maçını kazanıp, BAL Ligi’ne yükselmek gerekiyor” diyerek futbolculara maddi anlamda destek vermeye devam edeceklerini söyledi.

Muğla Süper Amatör Küme Ligi şampiyonluğunun son derece önemli olduğunu vurgulayan Başkan Tokat; “sizler imkânsızı başardınız ve şampiyon oldunuz” dedi.

Başkan Tokat, kendi bütçesinden takıma şampiyonluk primi vaat ettiğini ve kazanılan şampiyonluk nedeniyle söz verdiği primi takım kaptanı Emre Kuncak’a vererek; “sizler Yatağanspor’u yenin bizler de üzerimize düşen sorumlulukları yine yerine getireceğiz” diyerek maç öncesi futbolculara moral verdi.

Sınırsız Araç Kaldırılacak...

22 Nisan Cumartesi günü Muğla Atatürk Stadyumu’nda oynanacak olan BAL Ligi’ne yükselme Play Off maçında Yatağanspor ile karşılaşacak olan ilçemiz şampiyonu Yeni Milasspor’u desteklemek için 22 Nisan Cumartesi günü, Milas kapalı otopark alanından maça gidecek taraftarlar için sınırsız sayıda araç kaldırılacaktır.

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, MİTSO Başkanı Reşit Özer ve bazı oda başkanları tarafından kaldırılacak olan Yatağan maçı araçları, saat 12’den itibaren kapalı otoparka gelmeye başlayacak.

22 Nisan Cumartesi günü saat 15.30’da Muğla Atatürk Stadyumu’nda oynanacak olan BAL Ligi Play Off karşılaşmasında Yeni Milasspor’umuzu yalnız bırakmayalım çağrısı yapan Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği Başkanı Nihat Abbak ve Amigo Şeker, “Muğla tribünleri mor-beyaz bayraklarla süslensin ve şampiyon Yeni Milasspor’umuza desteklerimiz devam etsin” dediler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500