Advert
Advert
Advert

SON KEZ SEYİRCİYLE BULUŞTU…

SON KEZ SEYİRCİYLE BULUŞTU…
Bu içerik 2379 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

İki perde halinde sahneye konulan komedi türü oyun, üçüncü kez sahnelenirken, oyunun son gününde 473 biletli izleyici izledi…

Tozlu Tiyatro Sahne oyuncuları tarafından bir haftada üç kez sahneye konulan ‘Yine mi Bela?’ adlı tiyatro oyunu, son perde de kapalı gişe oynadı. Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu’nu dolduran izleyiciler, 14 Nisan Cuma günkü oyunun sonunda da gençleri ayakta alkışladılar.

Tiyatro Tozlu Sahne kurucusu Kenan Yıldırım tarafından yazılan ve yönetilen Yine Mi Bela? adlı tiyatro oyununda; Hasret Kurucan, Yankı Büyükkaraca, Elif Su Balcı, Kaan Ant Arıtepe, Gülsüm Çetinkaya, Emre Onur, Orhan Kıbrıslı, Gürkan Şamlı rol alırken, oyunun Genel Koordinatörlüğünü Şebnem Yıldırım, Tasarımını İbrahim Soyuer, Asistanlıklarını ise Hilal Yiğit, Gülsüm Çetinkaya üstlendi.

Oyunun sonunda başta Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, başkan yardımcıları Zeynep Mat ve Faik Karagöz olmak üzere, Özel Milas Final Lisesi ve Alo 24 adlı işletmelere teşekkür eden Tozlu Tiyatro Sahne kurucusu Kenan Yıldırım, içeriği mesaj dolu bir konuşma yaptı. Yıldırım; “Biz buraya tiyatro sanatı adına bir şeyler yapmaya, bu harika gençlerle olunmazı başarmaya geldik. Aralarında ilk kez sahneye çıkan, izleyici karşısında ter döken bu gençler ahlaklı yetişsin, ben değil biz anlayışı ile bir arada olmayı başarsınlar diye buradayız. Bizim yolumuza taş koymak isteyenler buyursun ellerinden geleni yapsınlar fakat biz inandığımız yoldan geri dönmeyeceğiz. Sanat kimsenin babasının malı değildir” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500