Advert
Advert
Advert

ŞAMPİYON YENİ MİLASSPOR’U KUTLADILAR…

ŞAMPİYON YENİ MİLASSPOR’U KUTLADILAR…
Bu içerik 2058 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

2016-2017 sezonu Muğla Süper Amatör Küme Ligi’nde şampiyon olan ilçemiz takımı Yeni Milasspor, geçtiğimiz hafta MİTSO lokalinde düzenlenen yemekte bir araya geldi.

İşletmeciliğini Can Alaceşme ve Şükrü Demirkol’un yaptığı MİTSO Resturant’ta, MİTSO Başkanı Reşit Özer ve yönetim Kurulu Üyeleri tarafından verilen şampiyonluk kutlaması yemeğine; Yeni Milasspor Kulüp Başkanı Hasan Özmen, yönetim kurulu üyeleri, Yeni Milasspor futbol takımı genel kaptanı İlhan Çimenci ve takımın şampiyon sporları ve antrenörleri katıldılar.

Şampiyonluk yemeğine Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği Başkanı Nihat Abbak ve Yeni Milasspor Amigosu ‘Şeker’ İbrahim Alır’da katılarak geceye renk kattılar.

Yeni Milasspor’un şampiyonluk mücadelesinin konuşulduğu ve şampiyonluk sevincinin yaşadığı gecede MİTSO Resturant işletmecileri ve personeli yemeğe katılan tüm sporculara ve yöneticilere servis anlamında dört dörtlük bir sunum yaparak, sporcuların beğenisini kazandılar.

MİTSO Başkanı Reşit Özer gecede yaptığı konuşmada Milas’a şampiyonluk mutluluğunu yaşatan Yeni Milasspor Kulübü sporcularını, antrenörlerini ve yönetim ekibini kutlayarak, MİTSO olarak 22 Nisan Cumartesi günü Muğla’da oynanacak olan Yatağan Play Off karşılaşmasında araç anlamında üzerlerine düşen görevi yapacaklarını belirterek; “umut ediyorum ki Yeni Milasspor, Yatağan maçından galip ayrılarak, BAL Ligi’nde oynama sevincini hepimize bir kez daha yaşatacaktır” dedi.

Yeni Milasspor Kulüp Başkanı Hasan Özmen, MİTSO Başkanı Reşit Özer’e ve yönetim kurulu üyelerine verilen şampiyonluk kutlama yemeği için teşekkür ederek, 22 Nisan Cumartesi günü Muğla’ya, Yatağan karşılaşmasını kazanmak için gideceklerini vurguladı.

Kazanılan şampiyonluğun anlamlı olabilmesi için Play Off maçından galip ayrılmak ve ikinci bir şampiyonluk sevinci yaşamak istediklerini söyleyen Hasan Özmen, 22 Nisan Cumartesi günü Muğla’ya, Milas olarak akın edeceklerini belirtti.

39 yıllık bir şampiyonluk özlemini giderdiklerini söyleyen Başkan Özmen Milaslı taraftarlara güvendiğini belirterek; 22 Nisan Günü Muğla’da tribünler, Mor Beyaz Şampiyon Milas diye haykırmalıdır” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500