Advert
Advert
Advert

MİLAS’A 7 YENİ DOKTOR…

MİLAS’A 7 YENİ DOKTOR…
Bu içerik 16197 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

İlçemizde bulunan 75. Yıl Milas Devlet Hastanesi’ne 1 Radyoloji, 1 Anestezi, 2 Ortopedi, 1 Çocuk Hastalıkları, 1 Kulak Burun Boğaz ve 1 Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon doktoru ataması yapıldı…

75. Yıl Milas Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümüne Sedef Akdeniz, Ortopedi bölümüne Nevzat Aydoğdu ve Olcay Akdeniz, Anestezi bölümüne Erol Erdog, Kulak Burun Boğaz bölümüne Serdar Ali Elkıran, Çocuk Hastalıkları bölümüne ise Erdağ Gönül’ün ataması gerçekleştirildi.

Yeni doktorlarla daha iyi hizmet vermeye çalışacaklarını belirten 75. Yıl Milas Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Tarık Çubukçuoğlu, “radyoloji, anestezi, kulak burun boğaz, çocuk, ortopedi, fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümlerinde hekim ihtiyacımız vardı. Bu eksikliklerimizi daha önce gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde gerekli makamlara bildirmiştik. Kısa süre önce de doktorlarımızın ataması gerçekleşti. İnsan sağlığının temel öğesi yine alanında iyi yetişmiş insanlardır. Yani hastanenizin fiziki şartları, ekipmanları ne kadar iyi olursa olsun, doktor konusunda sıkıntı yaşıyorsanız iyi hizmet veremezsiniz. Biz aramıza 7 doktor arkadaşımızı daha kattığımız için hem hastanemiz hem de ilçemiz adına son derece mutluyuz. Şu anda 75. Yıl Milas Devlet Hastanesi’nin tüm birimlerinde doktor var. Diş ve pratisyen hekimlerimiz dışında uzman hekim sayımız 47 oldu” dedi.

Yeni yapılacak olan hastane binası ile ilgili de görüşlerini dile getiren Başhekim Çubukçuoğlu, “şuanda bile birçok ilçeden hastanemize tedavi amacıyla gelen hasta var. Bilindiği gibi ilçemize yeni bir hastane binası daha yapılacak. Yaklaşık iki yıl gibi bir sürede tamamlanması planlanan hastanemiz ile daha iyi hizmetler verilecek” dedi.

Dr. Aydoğdu’dan briç başarıları…

Milas’a atanan doktorlar arasında yer alan Dr. Nevzat Aydoğdu’nun Burdur Devlet Hastanesi’nde görev yaptığı süreç içerisinde 2012 - 2016 yılları arasında Türkiye Briç Federasyonu Başkanlığı görevinde de bulunmuş.

Birçok kez Türkiye Briç Şampiyonluğu da elde eden Aydoğdu’nun ilçemize briç alanında da katkıda bulunması bekleniyor.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500