Advert
Advert
Advert

ÖZEL BİREYLERİN SERA ZİYARETİ…

ÖZEL BİREYLERİN SERA ZİYARETİ…
Bu içerik 1845 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas M. Önol Karadeveci Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde eğitim gören özel bireyler, Milas Belediyesi’ne ait sera alanını ziyaret etti. İdareci ve öğretmenleri eşliğinde Milas Belediyesi’ne ait Park ve Bahçeler Müdürlüğü serasına giden özel bireyler, serada çiçek dikti.

Rehabilitasyon merkezinden minibüslerle seraya getirilen öğrenciler, Park ve Bahçeler Müdürü Mustafa Çoban tarafından karşılanarak sera hakkında bilgilendirildi.

Bu güne kadar çok sayıda konukları olduğunu, özel konuklarını ağırlamaktan mutlu olduğunu belirten Çoban;  “Özel çocuklarımız bizi ziyarete geldi. Çok mutluyuz. Onlarla seramızı gezdik, çiçeklerin nasıl yetiştirildiğini anlatıp hep birlikte çiçek diktik” dedi.

Gezinin çok yararlı olduğunu anlatan Kuruluş Müdürü Muazzez Köse, sera yönetici ve çalışanlarına teşekkür ederken, gezilerinin devam edeceğini kaydetti. Köse; “M. Önol Karadeveci Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi olarak, özel bireylerimizin sosyalleşmesi adına her gün değişik etkinlikler yapıyoruz. Bu gün de çocuklarımızın doğayla iç içe olması adına hep birlikte seraya geldik. Burada çiçeklerin yetişmesini gördüler, çok mutlu oldular. Bütün sera çalışanlarına ve Park ve Bahçeler Müdürümüz Mustafa Çoban’a teşekkür ediyorum. Bundan sonraki süreçte çocuklarımız haftanın bir günü serada gönüllü olarak çalışacak” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500