Advert
Advert
Advert

MİNİK ÖĞRENCİLERDEN EMNİYETE ZİYARET…

MİNİK ÖĞRENCİLERDEN EMNİYETE ZİYARET…
Bu içerik 2153 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

‘Süper Dadım’ olarak bilinen Özel Milas Anaokulu’ndan bir grup öğrenci, Polis Haftası nedeniyle İlçe Emniyet Müdürü Turgay Ava, Emniyet Amiri Selçuk Tomakin ve tüm birimleri ziyaret etti… Çok renkli görüntülerin yaşandığı ziyarette minikler, ‘Fahri Trafik Dedektifi’ oldular…

Milas İlçe Emniyet Müdürü Turgay Ava’yı makamında ziyaret eden, hep bir ağızdan polis haftasını kutlayan Özel Milas Anaokulu’ndan bir grup öğrenci, oldukça renkli görüntülere imza attılar.

Gün dolayısıyla yoğun bir ziyaretçi akınına uğrayan Milas İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün en renkli ziyaretçileri, Özel Milas Anaokulu öğrencileri oldu. İlçe Emniyet Müdürü Ava’ya çiçek takdim eden ve günün anısına birlikte hatıra fotoğrafı çektiren ‘Küçük Afacanlar’, ardından Emniyet Amiri Selçuk Tomakin’e adeta ‘baskın’ verdiler. Tomakin, koltuğunu işgal eden afacanları tek tek kucağına alıp severek, onlara çeşitli sorular yöneltti.

İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli bayan bir polis memurunun eşliğinde diğer birimleri dolaşan afacanlar, Trafik Bürosunda bir sürprizle karşılaştılar. Görevli trafik polisi tarafından tüm miniklere ‘Fahri Trafik Dedektifi’ rozeti takılırken, yine trafik polisleri tarafından polis aracına bindirilip, bir süre aracı incelemelerine izin verildi.

Ziyaret edilen tüm birimlerde büyük bir sevgi ve ilgi ile karşılanan minikler, görev yapan tüm memurların polis haftasını kutladılar.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500