Advert
Advert
Advert

MASA TENİSİ ŞAMPİYONASINDA DOSTLUK KAZANDI…

MASA TENİSİ ŞAMPİYONASINDA DOSTLUK KAZANDI…
Bu içerik 1548 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Bodrumspor: 18 - Milas Belediyespor: 10

‘6 Nisan Dünya Masa Tenisi Günü’nde düzenlenen “1. Bodrum Dostluk Kupası Masa Tenisi Şampiyonası”nın finali Delfi Arena takımının oluşturduğu Bodrumspor ile Milas Belediyespor arasında oynandı.

Bodrum’da ilk kez düzenlenen turnuvanın finalinde Bodrumspor, çiftlerde oynanan son 4 maçı alarak 18 – 10’luk skorla şampiyon oldu.

Turnuvaya özel hazırlanan Yeşil-Beyaz ve Mor-Beyaz renklerle maçlara çıkan oyuncular centilmenlik örneği gösterdiler.

Profesyonel Masa Tenisi Hocası ve Bodrum Masa Tenisi Liglerini yürüten Tahir Çelikkesen de eşlik ettiği turnuvayı düzenleyen Delfi Arena takımı kaptanı Mehmet Dağoğlu, kupa töreni öncesi Tahir Çelikkesen’e, günün anısına ve Masa Tenisi sporuna verdiği destek ve emekleri için teşekkür plaketi sundu.

Dağoğlu yaptığı konuşmada, ilk yıllarında takıma emeği gecen ve halen Azerbeycan’da voleybol milli takımını çalıştıran Adnan Kıstak ve Muğla Büyükşehir Belediyesi Turizm Gençlik ve Spor Dairesi Başkan Vekili Ali İnan’a teşekkürler edip alkışlattı.

Bodrumspor takımında oyuncu olarak da yer alan Bodrumspor Kulübü Başkanı Rıza Karakaya ise yaptığı konuşmada, masa tenisinin faydalarından, özellikle kış aylarında yapılabilecek çok güzel bir spor ve aynı zamanda bir sosyalleşme vesilesi olduğundan bahisle Delfi Arena Masa Tenisi Takımındaki aile ortamından ve çok güzel dostlukların yaşandığından söz etti.

Şampiyonluk kupasını Rıza Karakaya’nın elinden takım arkadaşları adına alan Aytuğ Doğer, tüm takımı sahneye çağırarak, alkışlar içinde kupayı havaya kaldırdı ve konfeti yağmuru altında topluca fotoğraf çekimine geçildi. Her iki takım birlikte, kupa ile birlikte dostluk pozu verdi.

Takım kadroları…

Bodrumspor

Mehmet Dağoğlu (Kaptan), Erkan Arı, Ahmet Kurşuncu, Atilla Oğuz, Yücel Niego, Ayhan Bostan, Göksel Oral, Aytuğ Doğer ve Levent Bulut Rıza Karakaya.

Milas Belediyespor

Çağdaş Savaş (Kaptan), Soner Alagöz, İbrahim Top, Mesut Özer, Mustafa Özalp, Fatih Buldan, Tugay Uçak ve Durmuş Ali Akçay.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500