Advert
Advert
Advert

ÖĞRENCİLER VE VELİLER UÇURTMA ŞENLİĞİNDE BULUŞTU…

ÖĞRENCİLER VE VELİLER UÇURTMA ŞENLİĞİNDE BULUŞTU…
Bu içerik 3552 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

İlçemizde okul öncesi eğitim öğretim alanında çalışmalarını sürdüren Amerikan Kültür Kids Anaokulları tarafından öğrenci ve velilere yönelik kahvaltılı uçurtma şenliği düzenlendi… Düzenlenen uçurtma şenliğinde, küçük çocuklar ve aileleri birbirinden renkli uçurtmalarını uçurarak gönüllerince eğlendi…

Amerikan Kültür Kids Anaokulları tarafından Milas - Yatağan Karayolu üzerinde yer alan Mylasa 48 Restaurantta kahvaltılı uçurtma şenliği düzenlendi.

Düzenlenen etkinlikte öğrenciler, eğitimciler ve veliler bir araya gelerek piknik havasında hem uçurtmalarını uçurdu hem de oyunlar oynayarak kaliteli zaman geçirdiler.

Uçurtma şenliği her yıl geleneksel olarak düzenlediklerini ifade eden Amerikan Kültür Kids Anaokulları Milas Şubesi Kurucusu Deniz Akanay Akkaya, “Havanın güzel olması ve rüzgarın ahenkli esmesiyle öğrenciler rengarenk uçurtmalarını gökyüzüne salarak doyasıya eğlendiler ve baharı karşıladılar. Adeta piknik havasında geçen bu organizasyonda öğrencilerimizi internet gibi sanal alemden uzaklaştırarak güzel bir vakit geçirmelerine katkıda bulunmak istedik” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500