Advert
Advert
Advert

YİNE Mİ BELA? ÇOK GÜLDÜRDÜ…

YİNE Mİ BELA? ÇOK GÜLDÜRDÜ…
Bu içerik 2714 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

‘Yine mi Bela?’ adlı oyun, izleyicilerden tam not aldı… Oyunun sonunda seyirciler oyuncuları dakikalarca ayakta alkışladı…

İki perde halinde Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu’nda sahneye konulan komedi türü oyun, salonu dolduran izleyicileri kahkahaya boğarken, Tiyatro Tozlu Sahne oyuncularının performansı oyun sonunda dakikalarca ayakta alkışlandı. 2 kız, 2 erkek üniversite öğrencisinin birlikte kaldığı evde yaşanılan olayları komik bir biçimde izleyiciye sunan gençler, rollerinin hakkını fazlasıyla verirken, oyunu izleyenlerden tam not aldılar.

Tiyatro Tozlu Sahne kurucusu Kenan Yıldırım tarafından yazılan ve yönetilen Yine Mi Bela? adlı tiyatro oyununda; Hasret Kurucan, Yankı Büyükkaraca, Elif Su Balcı, Kaan Ant Arıtepe, Gülsüm Çetinkaya, Emre Onur, Orhan Kıbrıslı, Gürkan Şamlı rol alırken, oyunun Genel Koordinatörlüğünü Şebnem Yıldırım, Tasarımını İbrahim Soyuer, Asistanlıklarını ise Hilal Yiğit, Gülsüm Çetinkaya üstlendi.

Bu oyunun sergilenmesine büyük bir katkı sunan başta Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, başkan yardımcıları Zeynep Mat ve Faik Karagöz olmak üzere, Özel Milas Final Lisesi ve Alo 24 adlı işletmelere, oyunun tanıtımında önemli bir rol üstlenen basın kuruluşları ve temsilcilerine teşekkür eden Tiyatro Tozlu Sahne kurucusu Kenan Yıldırım; “Küçük bir odada hazırlandığımız, bizim için büyük bir sahne olan burada oyunumuzu sergilemekten son derece mutlu olduk. Umarız bundan sonraki oyunlarımızı daha büyük, tiyatroya ve Milas’a yakışır salonlarda oynama şansı buluruz” dedi.

Yine mi Bela? Adlı oyun, 14 Nisan’da bir kez daha sahneye konulacak. Gerçekten izlenmeye değer, herkesin izlemesi gereken bir oyun. En azından bir avuç genç ile gurur duyacağımız bir sanat etkinliği.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500