Advert
Advert
Advert

POLİS TEŞKİLATI 172. YAŞINI KUTLAYACAK…

POLİS TEŞKİLATI 172. YAŞINI KUTLAYACAK…
Bu içerik 2426 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Türk Polis Teşkilatı’nın 172’nci kuruluş yıldönümü dolayısıyla ilçemizde etkinlikler düzenlenecek… Etkinlikler öncesinde Milas İlçe Emniyet Müdürü Turgay Ava, ilçemizdeki basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya gelerek, çalışmaları hakkında bilgiler aktardı…

Türk Polis Teşkilatı’nın 172’nci kuruluş yıldönümü 10 Nisan Pazartesi günü ilçemizde etkinliklerle kutlanacak. Saat 10’da Atatürk Anıtı’na çelenk koyma töreni ile başlayacak olan etkinlikler kapsamında gün içerisinde Milas İlçe Emniyet Müdürlüğü yetkililerince Milas Kaymakamlık makamına ziyaret gerçekleştirilip, öğlen saatlerinde ise Ulu Cami’nde Mevlit okutulup, lokma dağıtılacak. Milas İlçe Emniyet Müdürlüğü makamında tebriklerin kabulü ve şehit ailelerine ziyaretlerle etkinlikler son bulacak.

Gece gündüz huzur için çalışıyoruz…

Etkinlikler öncesinde Milas İlçe Emniyet Müdürü Turgay Ava, Milas İlçe Emniyet Müdürlüğü Lokali’nde basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi. Emniyet Müdür Yardımcısı Selçuk Tomakin ve emniyet amirlerinin de katıldığı etkinlikte basın mensuplarıyla çalışmaları hakkında sohbet eden Emniyet Müdürü Ava, “personel sayımız şuanda olması gerekenden az. Buna rağmen gece gündüz tüm ekiplerimizle ilçemize hizmet ediyor, vatandaşlarımızın huzur içerisinde yaşamasını sağlıyoruz” dedi.

Kan bağışı çalışması yapıldı…

Etkinlikler kapsamında dün Milas İlçe Emniyet Müdürlüğü önünde Türk Kızılayı tarafından kan bağışı çalışması da yapıldı. Emniyet Müdürlüğü önünde oluşturulan bağış alanında hem vatandaşlar, hem de emniyet müdürlüğü personelleri kan bağışında bulundu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500