Advert
Advert
Advert

MUĞLA İÇİN YENİ PAZAR, UKRAYNA…

MUĞLA İÇİN YENİ PAZAR, UKRAYNA…
Bu içerik 1785 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Kiev'de düzenlenen UITT Ukrayna Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda yer alan Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO) Heyeti, bölgenin tanıtımına katkı sağlayarak turist sayısını arttırmayı hedefliyor.

Ukrayna’nın başkenti Kiev’de 23’üncü Ukrayna Uluslararası Seyahat ve Turizm Fuarı (UITT) düzenlendi. 29-31 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilen fuarda stant kuran MUTSO, Ukrayna ile imzalanan kimlik kartı ile karşılıklı seyahat anlaşması ve uygun fiyatlar nedeniyle bu yıl gelmelerinde artış beklenen Ukraynalı turistlere bölgeyi tanıtmak adına bilgi paylaşımında bulundu.

MUTSO Basın Bürosundan verilen bilgiye göre Fuara, MUTSO adına Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Karakuş, Meclis Başkan Yardımcısı Mevlüt Acar, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Ercan, Meclis Üyeleri Habil Muslu, Sezgin Yiğit, Recai Keçeci, Yönetim Kurulu Üyeleri Levent Özkan, Sedat Tuncer, Hasan Şahin, Feridun Öztürk ve AB, Dış Ticaret, Proje ve Raporlama Biriminden Burcu Öztürk katıldı.

Fuara katılan profilin genellikle Türk firmalar ve acenteler olduğu gözlenirken, Muğla için yeni bir pazar olan Ukrayna ile Türkiye arasında pasaport olmadan sadece kimlik kartları ile seyahat etme imkanının, turist sayısında önemli bir artış yaşanmasını sağlaması bekleniyor.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500