Advert
Advert
Advert

ŞAMPİYONLUK SON MAÇA KALDI…

ŞAMPİYONLUK SON MAÇA KALDI…
Bu içerik 1880 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Yeni Milasspor – Menteşegücü

Muğla Süper Amatör Küme Liginde şampiyonluk mücadelesi veren 2 takım son hafta lig karşılaşmasında son kez sahaya çıkıyorlar.

Şampiyonluğun en büyük adayı 49 puanlı namağlup lig lideri ilçemiz ekibi Yeni Milasspor 9 Nisan Pazar günü Saat 15.00 te lig sonuncusu Menteşegücü ile Milas Stadyumunda karşılaşırken lider takipçisi 48 puanlı Gümüşlük Gençlikspor deplasmanda Dalyanspor ile oynuyor.

Yeni Milasspor Bir Adım Önde…

1984-85 sezonunda Ücüncü lig mücadelesine başlayan ve 2000 li yıllarda düştüğü Muğla Süper Amatör Küme liginde şampiyonluk sevincini yaşayamayan Yeni Milasspor Menteşegücü maçı sonrası taraftarlarıyla ilk kez şampiyonluk mutluluğunu yaşamak istiyor.

Mutlu Sona Bir Maç Kaldı…

Muğla Süper Amatör Küme liginin profesyonel takımı Yeni Milasspor, şehri, taraftarı, sporcuları, teknik yönetimi ile birlikte şampiyonluk özlemini dindirmek için son kez Milas Stadyumuna gelecek.

Şehir Bayraklarla Süslendi…

2016-2017 Muğla Süper Amatör Küme Liginde 19 maçtır bileği bükülmeyen ilçemiz temsilcisi Yeni Milasspor namağlup sürdürdüğü lig mücadelesini yine Menteşe galibiyeti ile tamamlayıp özlemini duyduğu şampiyonluk sevincini yaşamak istiyor.

Haftalardır aldığı başarılı sonuçlarla Milas taraftarlarını ve Milas’ı mutlu eden Yeni Milasspor’un şampiyonluğu Milas’ın her tarafına asılan Yeni Milasspor Bayrakları ile renkleniyor.

Haydi Milas Takımını Son Maçında Yalnız Bırakma…

Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği Yönetim Ekibi ve Yeni Milasspor Takımı Amigosu Şeker Milaslı tüm futbolseverleri taraflı tarafsız tüm spor izleyicilerini 9 Nisan Pazar günü Milas Stadyumunda yapılacak olan şampiyonluk karşılaşmasında tribünlere çağırarak son maçlarında sporcularımızı yalnız bırakmayalım çağrısında bulundular.

Haftanın Futbol Karşılaşmaları Programı

Süper Amatör Küme Ligi Maçları

9 Nisan Pazar Saat 15.00

Yeni Milasspor - Menteşegücü

Dalyanspor - Gümüşlük Gençlikspor

Marmaris Gençlikspor - Ortakent Yahşispor

Muğla Üniversitesi - Dalaman Belediyespor

BAL Ligi Müsabakaları

9 Nisan Pazar Saat 15.00

Yeşilköyspor - Ortaca Belediyespor

Yatağanspor - UTAŞ Uşakspor

Aliağaspor - Sarayköyspor

Pamukkalespor - Karpuzlu Belediyespor

Çiğli Belediyespor - Sökespor

Çine Madranspor -Ödemişspor

2.Amatör Küme Ligi Maçları

8 Nisan Cumartesi Saat 13.00

Milas Gençlikspor - Dötyol Gençlikspor

9 Nisan Pazar Saat 13.00

Menteşe Merkez Belediyespor - Ören Belediyespor

Beçin Gençlikspor - Milas Erginspor

Bodrum 1925 - Yalı Gençlikspor

Özpisispor - Muğla Gençlerbirliği

U16 Ligi Müsabakaları

8 Nisan Cumartesi Saat 15.00

Yalı Gençlikspor - Gündoğanspor

9 Nisan Pazar Saat 15.00

Turgutreisspor - B.B.Bodrumspor

U14 Ligi Maçları

9 Nisan Pazar Saat 15.00

Bodrum 1925 - Milasgücü

B.B.Bodrumspor - Gümüşlük Gençlikspor

2.Lig Beyaz Grup Maçı

9 Nisan Pazar Saat 15.00

Fethiyespor - Zonguldak Kömürspor

Üçüncü Lig Maçları

9 Nisan Pazar Saat 15.00

Muğlaspor - Sultanbeylispor

Manisa Büyükşehirspor - B.B.Bodrumspor

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500