Advert
Advert
Advert

BURGAZSPOR YARI FİNALİ KUTLADI…

BURGAZSPOR YARI FİNALİ KUTLADI…
Bu içerik 2811 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Gençlikspor Pomelon Mahalleler arası Halı Saha Futbol Turnuvasına katılan Milas Burgaz Mahallesi Futbol Takımı grup maçlarını başarıyla tamamlayarak turnuvanın final karşılaşmalarına çıkma hakkını elde etti.

Burgaz Mahallesi Futbol Takımına Sponsor olan Mylasa 48 Resturant sahibi Şafak Kaya ve Gül Halı Mobilya Sahibi Hakan Esen takım sporcularına geçtiğimiz günler içinde MYLASA 48’de  bir yemek vererek başarıyı kutladılar.

Burgaz Mahallesi Futbol Takımının futbol turnuvasında grup karşılaşmalarında başarıyla mücadele ettiğini belirten Gül Halı Mobilya Sahibi Hakan Esen ve MYLASA 48 Resturant sahibi Şafak Kaya yaptıkları açıklamada Burgaz Futbol Takımının final maçlarında da başarılı sonuçlara imza atacaklarına inandıklarını belirterek “Burgazspor olarak dileğimiz final maçlarında mücadele edecek olan takımların futboldan önce dostluğun önemli olduğunu bilmeleri ve inal maçlarında sportmence mücadele etmeleridir” dediler.

Amigo Şeker ‘den Kutlama…

Milas Gençlikspor Kulübü Pomelon Mahalleler arası Halı Saha Futbol Turnuvasında mücadelesini başarıyla sürdüren Burgazspor’a bir destek te Yeni Milasspor Amigosu Şeker’den geldi.

Amigo Şeker İbrahim Alır MYLASA 48’de verilen yemeğe katılarak Burgaz Mahallesinde yaşayan biri olarak mahallemin takımının turnuvada ki mücadelesini yakından izliyorum dedi.

Şeker Amigo final maçlarında sadece Burgazspor’a değil turnuvada mücadele edecek diğer 3 takımı da başarı dileklerini belirterek turnuvalarda futbolun ikinci planda kaldığını dostluğun ve sportmence mücadele etmenin daha önemli olduğunu söyledi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500