Advert
Advert
Advert

YİNE Mİ BELA? YARIN SAHNELENİYOR…

YİNE Mİ BELA? YARIN SAHNELENİYOR…
Bu içerik 1130 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

YİNE Mİ BELA? isimli tiyatro oyunu yarın tiyatro severlerle buluşacak.

Milas’ta tiyatronun gelişmesi adına kurulan ve henüz bir yılını doldurmayan Tiyatro Tozlu Sahne ilk oyunları Yine Mi Bela? isimli tiyatro oyunuyla tiyatro severlerle buluşacak.

6 Nisan 2017 Perşembe günü Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu’nda saat 20.30’da başlayacak olan Yine Mi Bela? isimli tiyatro oyunu 7 Nisan 2017 Cuma ve 14 Nisan 2017 Cuma günü kaçıranlar için tekrar sahnelenecek.

Tiyatro Tozlu Sahne kurucusu Kenan Yıldırım tarafından yazılan ve yönetilen Yine Mi Bela? isimli tiyatro oyununda; Hasret Kurucan, Yankı Büyükkaraca, Elif Su Balcı, Kaan Ant Arıtepe, Gülsüm Çetinkaya, Emre Onur, Orhan Kıbrıslı, Gürkan Şamlı rol alırken, oyunun Genel Koordinatörlüğünü Şebnem Yıldırım, Tasarımını İbrahim Soyuer, Asistanlıklarını ise Hilal Yiğit, Gülsüm Çetinkaya üstlendi.

Tiyatro Tozlu Sahne kurucusu, oyunu yazan ve yöneten Kenan Yıldırım, 6 Nisan 2017 Perşembe günü sahneye koyacakları Yine Mi Bela? isimli tiyatro oyununa tüm tiyatro severleri davet ederek; “Milaslı tüm tiyatro severleri 6 Nisan 2017 Perşembe, 7 Nisan 2017 Cuma ve 14 Nisan 2017 Cuma günü saat 20.30’da Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu’nda sahneye koyacağımız Yine mi Bela? İsimli oyunumuza davet ediyoruz” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500