Advert
Advert
Advert

AYDINLATMA DİREKLERİNE BAKIM…

AYDINLATMA DİREKLERİNE BAKIM…
Bu içerik 1782 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Elektrik birimi ekipleri, Milas genelinde bulunan park ve bahçelerde bulunan tüm aydınlatma direklerinin bakım ve onarım çalışmasını gerçekleştiriyor.

Milas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı elektrik birimi ekipleri, İlçemiz genelindeki park, bahçe ve sahil şeridinde bulunan aydınlatma direklerine bakım onarım ve yenileme çalışması başlattı.

Çalışmalar kapsamında arızalı armatürler ve ampul değişimi ile dekoratif aydınlatma direklerinin bakımı da yapılıyor. Ekipler ayrıca Güllük, Ören gibi önemli turistik mahallelerin sahil şeridi aydınlatmalarının da yaz sezonu öncesi bakımlarını ihmal etmiyor.

Çalışmalara dair açıklama yapan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; “park, bahçe ve sahil aydınlatmalarımız geniş bir alan üzerinde bulunmakta. Bu anlamda çok fazla arızalı aydınlatma direği mevcut. Ekiplerimiz daha önceden tespit ettikleri, yanmayan aydınlatma direklerinin tüm bakım ve onarımını gerçekleştiriyor. Ören ve Güllük gibi önemli turistik mahallelerimizin de sahil şeridinde bulunan aydınlatma direklerinin bakım ve onarımı sürdürüyor. Çalışmalarımızı yaz sezonu önce tamamlayacağız” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500