Advert
Advert
Advert

BİSİKLETİMİ SEVİYORUM, BAKIMINI YAPTIRIYORUM…

BİSİKLETİMİ SEVİYORUM, BAKIMINI YAPTIRIYORUM…
Bu içerik 2265 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas MİDOBİS Derneği 3 Nisan Pazartesi günü akşamüstü dernek üyelerini ve bisiklet tutkunlarını bir araya getiren bir etkinliğe imza attılar.

“Bisikletimi Seviyorum ve Bakımını Yaptırıyorum” isimli etkinliğe katılan bisiklet sevdalıları dernek üyeleri ile birlikte bisikletlerinin bakımını ve tamirini yaparak, yapılacak olan bir sonraki bisiklet gezisine hazır hale getirdiler.

Dernek üyelerinin etkinliğine katılan her yaştan ‘Bisikletli Süvariler’ 3 Nisan Pazartesi günü Türkan Saylan Parkı yanındaki yeşil alanda buluşarak hem bisikletlerinin bakımı ile ilgilendiler hem de bahar aylarında yapılacak olan bisiklet etkinlikleri ile ilgili bilgi alışverişinde bulundular.

Şampiyonluk Maçına Davet Ettiler...

Milas MİDOBİS Dernek yöneticileri ve üyeleri ilçemizin güzide spor kulübü Yeni Milasspor’un, Muğla Süper Amatör Küme Ligi’ndeki son lig maçı olan Menteşegücü karşılaşmasına tüm bisiklet tutkunlarını davet ederek, tribünlerden şampiyonluk mücadelesi yapan ilçemiz takımını destekleyelim çağrısında bulundular.

9 Nisan Pazar Günü Milas stadyumunda oynanacak olan Yeni Milasspor- Menteşegücü karşılaşmasında, hep birlikte şampiyonluk sevincini yaşamak için, “stadyuma gelelim” diyen MİDOBİS üyeleri, Yeni Milasspor’a şampiyonluk maçında başarılar dilediler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500