Advert
Advert
Advert

İMİ KOLEJİ ÖĞRENCİSİNİN BÜYÜK BAŞARISI…

İMİ KOLEJİ ÖĞRENCİSİNİN BÜYÜK BAŞARISI…
Bu içerik 8058 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

İMİ Eğitim Kurumları 12’inci sınıf öğrencisi Galipcan Kabak, YGS 1 puan türünde 12’inci sınıflar arasında Milas 1’incisi oldu.

Üniversite adaylarının büyük heyecan içinde beklediği 2017 YGS sınav sonuçları açıklandı. 12 Mart 2017 Pazar günü Türkiye genelinde gerçekleşen YGS sonuçlarının açıklanmasının ardından ilçemizdeki başarılı öğrenciler de belirlendi. İMİ Eğitim Kurumları 12’inci sınıf öğrencisi Galip Can Kabak, YGS 1 puan türünde Milas 1’incisi olmayı başardı.

“İMİ Eğitim Kurumları olarak ikinci yılımızda da ulusal sınavlarda aldığımız başarılardan dolayı mutlu ve gururluyuz” diyen İMİ Okulları Ortaokul ve Lise Müdürü Ersin Ayaz; “Okulumuzun ikinci yılında, YGS Milas 12. sınıflar düzeyinde en yüksek puanı alan Galipcan Kabak'ı ve öğretmenlerimizi çalışmalarından dolayı tebrik ederiz. İlçe genelinde 12. sınıf öğrencileri arasında 1.,3.,4. sıralama okulumuz öğrencilerine aittir. Yalnızca bireysel başarıyı değil kitlesel başarıyı da önemsiyor, tüm öğrencilerimizin başarıları ile gurur duyuyoruz.

2016 YGS resmi sonuçlarına göre ilçede 14 ortaöğretim kurumu(lise) arasında birinci, il genelinde 125 okul arasında dördüncü sıradayız. Henüz 2017 YGS ortalamaları belirlenmediğinden dolayı, açıklandığı tarihlerde sosyal medya hesapları ve basın yoluyla sizlerle paylaşacağız. "

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Hasan turgut kazikli     0000-00-00 Yolun acik olsun tebrikler