Advert
Advert
Advert

KAYMAKAM’DAN BOZALAN MAHALLESİ’NE ZİYARET…

KAYMAKAM’DAN BOZALAN MAHALLESİ’NE ZİYARET…
Bu içerik 2542 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Kaymakamı Eren Arslan, kırsal mahalle ziyaretlerini sürdürüyor… Kaymakam Arslan’ın, geçtiğimiz Cuma günkü ziyaret adresi Bozalan Mahallesi oldu…

Kaymakam Arslan’ın bu ziyaretine Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Eşref Arslan, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Cihan Kuran, Orman İşletme Müdürü Vekili Mustafa Oral, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Ergün Kırova, Aydem İlçe Müessese Müdürü Atilla Uzunoğulları, Telekom Müdürü Vekili Şener Keleş, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Tunahan Bayram ve İlçe Müftüsü Ali Saim Doğru katıldılar.

Mahalle girişinde, Mahalle Muhtarı Münir Erdoğan ve vatandaşlar tarafından karşılanan Kaymakam Arslan, mahalle kahvehanesine geçerek vatandaşlarla sohbet etti.

Kurum amirlerinden ve mahalle muhtarından mahalle ile ilgili bilgi aldıktan sonra bir konuşma yapan Kaymakam Arslan, “Sayın mahalle sakinleri, bugün aranızda bulunduğum için mutluyum. Zaman buldukça mahallelerimizi tanımak, vatandaşlarımızın sorunlarını mahallinde dinlemek, incelemelerde bulunmak, yaşlı, engelli, hasta, yatağa bağımlı gibi dezavantajlı vatandaşları hanesinde ziyaret etmek amacıyla, kırsal mahallelerimizin sorunlarının muhatabı kurumlarımızın amirleri ile beraber ziyaret ediyorum. Bu amaçla mahallenizdeyim. Sizleri dinlemek, sizleri ve bölgenizi tanımak istiyorum. Bizi misafir ettiğiniz için Mahalle Muhtarımız Münir Erdoğan’a ve sizlere çok teşekkür ederim. Talepte bulunabileceğiniz bütün kurum amirleri burada. Sorunlarınızı iletebilirsiniz, ben sorunlarınızla bizzat ilgilenerek ilgili kurumları talimatlandıracağım” dedi.

Vatandaşlarla sohbetinin ardından mahallede yaşayan ve 7 seneden bu yana yatağa bağımlı yaşayan 85 yaşındaki Hüseyin Yavuz adlı vatandaşı ziyaret eden ve ziyaret sırasında evde incelemelerde bulunan Arslan, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Cihan Kuran’a evin bakım ve onarımı için talimat verdi.

Akabinde Bozalan ilkokuluna geçen Kaymakam Arslan, Anasınıfı ve 1. Sınıf öğrencilerini sınıflarında ziyaret ederek öğrencilerle beraber kitap okudu. Bu sırada, Anasınıfı öğrencisi Eylül Özer isimli öğrencinin İstiklal marşının on kıtasını ezbere okuması herkes tarafından beğeni topladı, Kaymakam Arslan ve salondakileri duygulandırdı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500