Advert
Advert
Advert

FİNAL LİSESİ’NDEN YGS’DE BÜYÜK BAŞARI…

FİNAL LİSESİ’NDEN YGS’DE BÜYÜK BAŞARI…
Bu içerik 10166 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Özel Milas Final Lisesi’nde eğitim öğretim gören öğrencilerden büyük başarı… Yükseköğretime Geçiş Sınavı'na (YGS) katılan öğrenciler Milas ikincisi, üçüncüsü, dördüncüsü, beşincisi, altıncısı, sekizincisi ve onuncusu olmayı başardı… Mezun olan öğrencilerden birisi ise TM öğrencileri arasında aldığı puanla Milas birincisi oldu…

2017 YGS sınav sonuçlarına göre Özel Milas Final Lisesi’nde eğitim öğretim gören Egeberk Gençaslan Milas ikincisi, Erkan Bilici Milas üçüncüsü, Atakan Özsoy Milas dördüncüsü, İpek Kurt Milas beşincisi, Gökhan Aytar Milas altıncısı, Ege Olgun Yüksel Milas sekizincisi, Ayşe Cansever Milas onuncusu oldu. Okul öğrencilerinden Ahmet Akbulut ise TM alanında Milas birincisi oldu.

Başarılı öğrenciler Final Temel Lisesi Yönetim Kurulu Üyesi Ali Coşkun, Milas Final Lisesi Müdürü Cihat Cem, Milas Final Lisesi Kurum Temsilcileri Hişar Baluken ve Gülhan Tuğrul’un katılımıyla dün okul binasında düzenlenen törenle ödüllendirildi.

Öğrencilerin başarısının kendilerini de çok mutlu ettiğini ifade eden Final Temel Lisesi Yönetim Kurulu Üyesi Ali Coşkun, “Bu başarı çalışmayla geldi. YGS geride kaldı. Şimdi daha çok bilgiye dayalı bir sınava gireceksiniz. Daha düzel başarılar elde edeceğinize inanıyoruz. Ailelerinizi ve sizleri bir kez daha tebrik ediyoruz” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500