Advert
Advert
Advert

ŞAMPİYONLUK MAÇI…

ŞAMPİYONLUK MAÇI…
Bu içerik 1817 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

İlçemizi Muğla U19 Ligi A Grubunda temsil eden iki takımın şampiyonluk mücadelesi bugün Milas Stadyumu’nda saat 15’de oynanacak…

24 Puanlı grup lider Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor lider takipçisi 22 puanlı Yeni Milasspor ile haftanın en önemli ve en zor maçı için taraftarlarının önüne çıkıyorlar.

U 19 liginin son hafta maçında sahadan galibiyetle ayrılacak takım hem U 19 Ligi A grubu şampiyonu olacak hem de Muğla temsilcisi olarak bölge karşılaşmalarına katılma hakkını elde edecek.

Antrenörlüğünü Alim Deligöz’ün yaptığı Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor ile antrenörlüğünü Mustafa İçöz’ün yaptığı Yeni Milasspor U 19 futbol takımları arasındaki ligin son maçına taraftarların da büyük ilgisi bekleniyor.

Süper Amatörde Yeni Milas deplasmanda…

İlçemizi Muğla Süper Amatör Küme Ligi’nde temsil eden ve namağlup olarak şampiyonluk mücadelesinde lig liderliği koltuğunda oturan ilçemiz temsilcisi Yeni Milasspor 2 Nisan Pazar günü deplasmanda Seydikemer Belediyespor’a konuk olurken lider takipçisi Gümüşlük Gençlikspor kendi sahasında Muğla Üniversitesini ağırlıyor.

Haftanın Maç Programı

Süper Amatör Küme Ligi

2 Nisan Pazar Saat 15.00

Seydikemer Belediyespor - Yeni Milasspor

Gümüşlük Gençlikspor - Muğla Üniversitesi

Menteşegücü - Turgutreisspor

Dalaman Belediyespor - Marmaris Gençlikspor

BAL Ligi Maçları

2 Nisan Pazar Saat 15.00

Karpuzlu Belediyespor - Yatağanspor

Ortaca Belediyespor - Aliağaspor

Ödemişspor - Didim Belediyespor

Sarayköyspor - Çine Madranspor

UTAŞ Uşakspor - Yeşilköyspor

Sökespor – Pamukkalespor

2. Amatör Küme Ligi Maçları

2 Nisan Pazar Saat 15.00

Milas Erginspor - Bodrum 1925

Bodrum Yalı Gençlikspor - Gündoğanspor

Muğla Gençlerbirliği - Milas Gençlikspor

Ören Belediyespor - Özpisispor

Milas Dörtyol Gençlikspor - Menteşe Merkez Belediyespor

U 19 Ligi Maçı

1 Nisan Cumartesi Saat 15.00

Yeni Milasspor - Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor

U 16 Ligi Maçları

1 Nisan Cumartesi Saat 15.00

Muğlaspor - Turgutreisspor

2 Nisan Pazar Saat 15.00

B.B.Bodrumspor - Yeni Milasspor

U 14 Ligi Maçları

1 Nisan Cumartesi Saat 15.00

Gümüşlük Gençlikspor - Bodrum 1925

Bitez Gençlikspor - B.B.Bodrumspor

2. Lig Beyaz Grup Maçı

1 Nisan Cumartesi Saat 15.00

Büyük Çekmece Tepecikspor - Fethiyespor

Üçüncü Lig Maçları

2 Nisan Pazar Saat 15.00

B.B.Bodrumspor - Halide Edip Adıvar

AF JET Afyonspor - Muğlaspor

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500