Advert
Advert
Advert

DEMİR; GELECEĞİMİZ İÇİN ‘HAYIR’ DİYORUZ!

DEMİR; GELECEĞİMİZ İÇİN ‘HAYIR’ DİYORUZ!
Bu içerik 1229 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

CHP Muğla Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir, 16 Nisan’da yapılacak olan referandum çalışmalarını sürdürüyor…

Seydikemer’de Çaltılar, Çobanisa, Bekçiler, Doğanlar ve Kayabaşı mahallelerini ziyaret ederek, mahalle sakinlerine, neden “Hayır “demeleri gerektiğine ilişkin düşüncelerini paylaşan Prof. Demir, “Üreten bir Türkiye için, özgürlüğümüz için, geleceğimiz için Hayır diyoruz” dedi.

Yanlış dış politikalar sonucu, özellikle tarımda yaşanan olumsuzlukların bölgemiz halkını çok ciddi anlamda etkilediğini belirten ve devlet politikalarının belirlenmesinde ortak aklın ve Yasama, Yürütme ve Yargının, yani güçler ayrılığının büyük önemine dikkat çeken Prof. Demir, erklerin tek elde toplanmasının tehlikesini vurguladı.

Hemşerilerimizin Seydikemer’deki yoğun ilgisinden çok memnun kaldığını söyleyen CHP Muğla Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir, daha sonra Seydikemer’den ayrılarak 19 Sivil Toplum Örgütünün dahil olduğu, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde kurulan Fethiye-Seydikemer Meslek Kuruluşları Güç Birliği Platformu’nun 3. Kuruluş yıldönümü yemeğine katıldı.

Prof. Demir, burada yaptığı konuşmada, Fethiye’deki bu güç birliği ve dayanışmanın bölgemize ve ülkemize yayılmasını, bu birliktelik anlayışının sürdürülmesini ve bunun Fethiye’ye geçmişte olduğu gibi gelecekte de artı değer kazandıracağını belirtti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500