Advert
Advert
Advert

GÜLLÜK SU ÜRÜNLERİ KOOPERATİFİ SEÇİMİ YAPILDI…

GÜLLÜK SU ÜRÜNLERİ KOOPERATİFİ SEÇİMİ YAPILDI…
Bu içerik 1833 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

S.S. Güllük Su ürünleri Kooperatifi olağan genel kurul toplantısı yapıldı… Yapılan genel kurulda İbrahim Balkaş yeniden başkanlığa seçildi…

S.S. Güllük Su Ürünleri Kooperatifi genel kurulu, Milas Belediyesi Güllük Toplantı ve Düğün Salonu’nda düzenlenen toplantıyla gerçekleştirildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlanılan genel kurul Divan heyetinin seçilmesiyle devam etti.

Yapılan oylamada Sinan Erbey divan başkanlığına, Faruk Özkaya başkan yardımcılığına, Hüseyin Akyol divan katipliğine, Raşit Kurususıkı ise oy tasnifçiliğine seçildi.

Oluşturulan divan heyetinden sonra Yönetim kurulu tarafından sırasıyla 2016 yılı yönetim kurulu faaliyet raporu okunması ve görüşülmesi, bilanço ve gelir gider cetvelinin okunması ve görüşülmesi, denetim kurulu faaliyet raporunun okunması ve görüşülmesi, yönetim ve denetim kurullarının ayrı ayrı ibra edilmesi, 2017 yılının tahmini bütçesinin okunup görüşülmesi, dalyan avlak sahasının kiralanması, balıkçı barınağı kiralanması konuları oy birliği ile kabul edildi.

Daha sonra geçilen yönetim, denetim ve üst birlik temsilcisi seçimlerinde ise yönetim kurulu başkanlığına İbrahim Balkaş seçilirken, yönetim kuruluna Hüseyin Yılmaz, Sercan Çetin denetim kuruluna Baki Narlı, M. Ali Özdemir, Faruk Özkaya üst birlik temsilciliklerine Ramazan Özkaya, Raşit Kurusıkı ve Hasan Miral seçildi.

Yapılan seçimlerin ardından genel kurul dilek ve temennilerin dinlenmesinin ardından son buldu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500