Advert
Advert
Advert

MİLASLI SPORCU TÜRKİYE 3.’SÜ OLDU…

MİLASLI SPORCU TÜRKİYE 3.’SÜ OLDU…
Bu içerik 1597 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milaslı Judo sporcusu Ece Zurnacı Türkiye 3.’sü oldu.

Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından açılan Judo kurslarına katılan Ece Zurnacı, Kırşehir’de yapılan Kul Sporları Gençler Türkiye şampiyonasında 3. olma başarısını gösterdi. Geçtiğimiz hafta sonunda yapılan turnuvada rakipleriyle başarılı mücadeleler veren Cumhuriyet Anadolu Lisesi öğrencisi Ece Zurnacı elde ettiği başarıyla Milas’ın son dönemlerde Judo Branşında elde ettiği başarılara bir yenisini daha eklemiş oldu.

Turnuvanın sona ermesinin ardından Milas’a dönen Ece Zurnacı ve çalıştırıcısı Celal Yıldız, Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Ali Ünlüsoy’u ziyaret ederek elde edilen başarıdan dolayı bilgiler aktardılar.

Milas’ın kısa bir süre önce yine Judo branşında Muğla’dan Milli Takımlar düzeyinde ilk kez bir sporcunun milli takım kafilesine dahil edildiğini ve Türkiye’yi uluslar arası bir maçta temsil etmenin gururunun yaşandığını hatırlatan Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Ali Ünlüsoy; “Milas’ta her spor branşında olduğu gibi Judo Branşında da yükselerek devam eden bir ivme söz konusu. Bu kez Ece Zurnacı isimli sporcumuzun elde ettiği başarıyla göğsümüz kabardı. Ben öğrencimize ve bu güne kadar kendisini çalıştıran tüm antrenörlerine teşekkür ediyorum” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500