Advert
Advert
Advert

YİNE Mİ BELA?

YİNE Mİ BELA?
Bu içerik 2482 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Yine Mi Bela? isimli tiyatro oyunu 6 Nisan’da sahnelenmeye başlıyor…

Milas’ta tiyatronun gelişmesi adına kurulan ve henüz bir yılını doldurmayan Tiyatro Tozlu Sahne ilk oyunları Yine Mi Bela? isimli tiyatro oyunuyla tiyatro severlerle buluşacak.

6 Nisan 2017 Perşembe günü Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu’nda saat 20.30’da başlayacak olan Yine Mi Bela? isimli tiyatro oyunu 7 Nisan 2017 Cuma ve 14 Nisan 2017 Cuma günü yine sahnelenecek.

Tiyatro Tozlu Sahne kurucusu Kenan Yıldırım tarafından yazılan ve yönetilen Yine Mi Bela? isimli tiyatro oyununda; Hasret Kurucan, Yankı Büyükkaraca, Elif Su Balcı, Kaan Ant Arıtepe, Gülsüm Çetinkaya, Emre Onur, Orhan Kıbrıslı, Gürkan Şamlı rol alırken, oyunun Genel Koordinatörlüğünü Şebnem Yıldırım, Tasarımını İbrahim Soyuer, Asistanlıklarını ise Hilal Yiğit, Gülsüm Çetinkaya üstlendi.

Tiyatro Tozlu Sahne kurucusu, oyunu yazan ve yöneten Kenan Yıldırım, 6 Nisan 2017 Perşembe günü sahneye koyacakları Yine Mi Bela? isimli tiyatro oyununa tüm tiyatro severleri davet ederek; “Henüz bir yılımızı doldurmadan bir komedi oyunla Milaslılarla buluşuyoruz. Yeni kurulduk ama biz mutlu ve kocaman bir aile olduk. Öğrencilerimle çok güzel bir enerji yakaladık. Tiyatro ben değil biz olmaktır anlayışı ile çok çalıştık ve oyunumuzu hazırladık.  Seyircilerimiz sadece bir oyunculuk performansı izlemeyecekler. Yine Mi Bele? Oyunumuz vodvil türünde yazılmış, komediyi ve dansı birlikte harmanlayan bir oyun olup, bir nevi hayatımızda kabullendiğimiz ya da kabullenemediğimiz durumları tiyatro diliyle eleştiriyor. Milaslı tüm tiyatro severleri 6 Nisan 2017 Perşembe, 7 Nisan 2017 Cuma ve 14 Nisan 2017 Cuma günü saat 20.30’da Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu’nda sahneye koyacağımız Yine mi Bela? İsimli oyunumuza davet ediyoruz. Oyunumuza gelen herkes küçük bedenlerde büyük yürekleri izleyecek” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500