Advert
Advert
Advert

ÖZTÜRK, REFERANDUM ÇALIŞMASINDA…

ÖZTÜRK, REFERANDUM ÇALIŞMASINDA…
Bu içerik 3990 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

AKP Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, Yatağanlı vatandaşlardan, 16 Nisan’da yapılacak referandumda ‘evet tercihi’nde bulunmalarını istedi…

Yatağan’daki ziyaretlerine Madenler Mahallesi’nde yapımı süren TOKİ inşaatını gezerek başlayan Öztürk, 285 hanenin yapımında çalışan işçilerle öğle yemeği yedi ve işçilerin sorunlarını dinleyerek, 16 Nisan’da neden “Evet” diyeceklerini anlattı.

Daha sonra, beraberinde AKP Yatağan İlçe Başkanı Ali Tekin ve partili vatandaşlarla, Turgut Mahallesi’ne geçen Öztürk, orada da vatandaşlarla sohbet etti.

Turgut’un ardından Yatağan Devlet Hastanesi’ne giden Öztürk ve beraberindekiler, hastalara “Geçmiş olsun” dileklerinde bulunarak, sağlık çalışanlarının taleplerini dinledi.

Daha sonra Yatağan Orman İşletme Müdürlüğü toplantı salonunda mahalle muhtarlarıyla bir araya gelen Öztürk, özellikle kırsal mahallelerde yaşanan sıkıntılar hakkında muhtarlardan bilgiler aldı. Muhtarların belirttiği eksiklikleri ve talepleri not alan Öztürk, konunun takipçisi olacağını söyledi.

Öztürk, yapımı süren Öğrenci Yurdu ve Anadolu Sağlık Meslek Lisesi’nin inşaatlarını inceledi. Binalar hakkında yetkililerden ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Baykal’dan bilgiler alan Öztürk, Yatağan’daki hizmetlerin bunlarla sınırlı kalmayacağını belirtti.

Son olarak Bağyaka Mahallesi’nde yapımı süren Girme Barajı’na giden Öztürk, Girme Barajı hakkında ilgililerden bilgi aldı. Öztürk, Girme Barajı’nın bölgenin en önemli sulama barajlarından biri olacağını belirterek, inşaatın tamamlanmasıyla barajın, ülkemiz ekonomisine milyonlarca lira katkı sağlayacağını ve bölgedeki tarımsal faaliyetlerin daha verimli hale geleceğini dile getirdi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500