Advert
Advert
Advert

‘OTOPARK SORUNU’NA ÇÖZÜM BEKLENİYOR…

‘OTOPARK SORUNU’NA ÇÖZÜM BEKLENİYOR…
Bu içerik 3134 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Ticaret ve Sanayi Odası yönetiminin yaptığı üye ziyaretlerinde üyelerin, şehir içinde otopark konusunda sıkıntı yaşandığını belirterek bu sorunun çözümü konusundaki dileklerinin belediyeye iletilmesi için destek istedikleri bildirildi. MİTSO üyeleri, Oda’yla ilgili beklenti ve önerilerinin yanı sıra şehir yaşamıyla ilgili de taleplerini anlatarak bunların ilgili makamlara iletilmesini beklediklerini söylediler.

MİTSO Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, MİTSO yönetiminin ziyaret ettiği işyerlerinden Güneş Tours İnşaat Taşımacılık, Turizm, Ticaret Ltd. yöneticisi Sercan Güneş, ziyaretten duyduğu hoşnutluğu dile getirerek Oda yöneticilerine teşekkür etti. Firma olarak Milas'ta öğrenci taşımacılığı yaptıklarını belirten Sercan Güneş, "Bizim en başta gelen sorunumuz, şehir içinde yeterli otoparkların olmaması. Bu konudaki sıkıntılarımızı ve beklentilerimizi başta belediye olmak üzere ilgili makamlara iletirseniz çok memnun oluruz" dedi.

MİTSO Yönetim Kurulu Üyeleri Soner Çamlıbelen ve Hayati Çorbacı ile Güneş Tours firmasını ziyaret eden Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, ziyaretleri sırasında yapılan sohbetlerde sık sık şehir içi otopark konusunun dile getirildiğini belirterek "Milas'ın eski bir şehrin üzerine kurulu oluşu, sit alanları, şehirdeki motorlu taşıt sayısının çok olması gibi nedenlerle hepimiz otopark konusunda sıkıntı yaşıyoruz. Üyelerimizin bize ilettiği otopark sorununu ve çözüm önerilerimizi biz de başta belediye olmak üzere ilgili makamlara ileteceğiz" dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ali Necip BAFA     0000-00-00 Çok katlı otopark yapılmalı. Hem yeraltına hem de yukari doğru. Belediyenin çözmesi gereken bir şey.