Advert
Advert
Advert

EN FAZLA KİTAP OKUYAN ÖĞRENCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ…

EN FAZLA KİTAP OKUYAN ÖĞRENCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ…
Bu içerik 2633 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyesi Çocuk Kütüphanesi’nden en fazla kitap alıp okuyan öğrenciler ödüllendirildi…

53. Kütüphane Haftası kapsamında düzenlenen etkinlikte öğrenciler ve aileleri ile bir araya gelen Milas Belediye Başkan Yardımcısı Zeynep Mat, öğrencilere teşekkür belgesi ve hediyeler verdi.

Başkan Yardımcısı Zeynep Mat, bu sırada yaptığı konuşmada; “Bu yıl 53. Kütüphane Haftası’nı kutluyoruz. Düzenlediğimiz etkinliklerle amacımız, halkımıza ve öğrencilerimize kitap okuma alışkanlığını kazandırmak, kitap sevgisini arttırarak kitaplardan daha çok yararlanmasını sağlamaktır. İnsanlarımız muhakkak kitap okumaya zaman ayırabilmeli ve kitap okumayı bir yaşam felsefesi haline getirmelidir. Kitap okuma alışkanlığının bireylere çocukluktan itibaren kazandırılarak kitaplarla büyümesi sağlanmalıdır” dedi. Konuşmanın ardından öğrenciler hep birlikte gelecek yıl daha fazla kitap okuyacaklarına söz verdiler.

En fazla kitap okuyan öğrencilerde ilk sırayı 128 kitapla İlkesu Şık alırken diğer çok kitap okuyan çocukların isimleri ise şöyle:

Erdem Kırmızı, Caner Gülten, Nursena Tuna, Ahmet Baran Yalpa, Ayşenaz Dündar, Melih Kafaca, Sevilay Eke, Ümmügül Turhan, Burhan Kaan Uğurlu, Şebnem Avcı, Sudenaz Meşelik, Alinda Yalçın ve İdil Çelik.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500