Advert
Advert
Advert

DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI ŞENLİĞİ 6-7 MAYIS’TA…

DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI ŞENLİĞİ 6-7 MAYIS’TA…
Bu içerik 2267 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü, Bodrum Doğa Sporları Kulübü ve Söke Ay Yıldız Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü tarafından ortaklaşa düzenlenen 3. Latmos Dağcılık ve Doğa Sporları Şenliği bu yıl 6 - 7 Mayıs 2017 tarihlerinde yapılacak…

Milas’ta geçtiğimiz iki yıldan bu yana binlerce yıllık tarihiyle ön plana çıkan Bafa Gölü bölgesinde yapılan ve her geçen yıl katılımcı sayısı artarak büyüyen Latmos Dağcılık ve Doğa Sporları Şenliği bu yıl Dağcılık Federasyonu 2017 etkinlik faaliyetleri kapsamına girdi.

6 - 7 Mayıs 2017 tarihlerinde yapılması planlanan etkinlikle, hem bölgenin tanıtımı hem de doğa sporu tutkunlarının bir araya getirilmesi hedefleniyor.

Etkinlikle ilgili bir açıklama yapan Milas Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Başkanı Oğuz Şen, yapacakları etkinliğe tüm sporseverleri davet edip organizasyon boyunca yapılacak olan faaliyetlerin önümüzdeki günlerde kamuoyuna açıklanacağını da belirterek şunları söyledi:

“Programımızın içeriğiyle ilgili çalışmalarımız hızla devam ediyor. Organizasyondaki paydaşlarımızla yapacağımız son görüşmelerin ardından faaliyet programını kamuoyuna açıklayacağız. Binlerce yıllık yaşayan tarihi ve muhteşem bir doğa güzelliğini görmek isteyen herkesi etkinliğimize bekliyoruz” dedi.

Latmos Dağcılık ve Doğa Sporları Şenliği’nin bu yıl 3. kez yapılacak olmasının ilçemiz ve doğa sporları adına bir kazanç olduğunu ifade eden Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Ali Ünlüsoy ise; “6 - 7 Mayıs tarihlerinde yapılacak olan şenliğe tüm sporseverleri bekliyoruz. İlçemizin tanıtımı adına büyük bir önem arz eden organizasyonda Milas Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübümüz ile organize bir şeklide çalışacağız. Kendilerine elimizden gelen desteği vermek istiyoruz” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500