Advert
Advert
Advert

ŞAMPİYON DR. METE ERSOY OLDU…

ŞAMPİYON DR. METE ERSOY OLDU…
Bu içerik 1528 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanlığı tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Voleybol Turnuvası’nda şampiyon, Dr. Mete Ersoy takımı oldu.

Milas Spor Salonu’nda 17 Mart Cuma günü oynanan final karşılaşmalarının ilkinde sahaya üçüncülük mücadelesi için MİFAD takımı ile Vitamin Kids takımı çıktılar.

MİFAD rakibi, Vitamin Kids takımını 3-0 yenerek turnuvanın üçüncüsü olurken, Vitamin Kids takımı da turnuva dördüncülüğü elde etti.

Şampiyonluk Maçı

Dr. Mete Ersoy: 3 - Milas Belediyespor: 0

Turnuvanın şampiyonluk maçında sahaya geçen senenin şampiyonu Milas Belediye ile Dr. Mete Ersoy bayan takımları çıktılar.

5 set üzerinden oynanan maçı Dr. Mete Ersoy bayan takımı 3-0 kazanarak turnuvanın şampiyonu oldu. Milas Belediye bayan takımı da turnuva ikincisi olarak ödülünü aldı.

Turnuvanın final maçlarını izlemeye Milas Kaymakamı Eren Aslan ve eşi, Milas Belediye Başkan Vekili Faik Karagöz, Milas Kent Konseyi Başkanı Mehmet Günlük, Milas Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Mustafa Ali Ünlüsoy, Milas Hava Meydan Komutanı Vekili Garnizon Komutanı Emel Demiryakan, Milas AKP Başkanı Levent Akyer ve çok sayıda voleybolsever katılarak destek oldular.

Turnuva ödüllerini de turnuvayı izlemeye gelen Milas protokolü verdi. Turnuvanın ödül töreninde bir konuşma yapan Milas Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Pembe Sarı turnuvaya katılan tüm takımlara ve sporcular ile müsabakaları izlemeye gelen voleybolseverlere teşekkür ederek, ikincisini gerçekleştirdikleri 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Milas Voleybol Turnuvası’nda emeği olanları kutladı.

Ödül Töreni

Turnuvanın En İyi Servis Atan Sporcusu. Gamze Merve Dereli-Sınav Okulu

Turnuvanın En İyi Pasör Sporcusu: Gizem Derelioğlu

Turnuvanın En İyi Smaçör Sporcusu: Sinem Koşar- Belediye

Turnuvanın En Centilmen Sporcusu : Elif Tokat- Belediye

Ödül dağıtımı

Turnuvaya destekleri nedeniyle Plaket Alan Basın Mensupları

Hüseyin Açar- Önder Gazetesi

Sercan Ergin- Milas Medya

Turnuva Hakemleri: Eşref Mete, Rıza Turan, Nurullah Sarı, Ünsal Çelik, Mustafa Emekli

Turnuva Şampiyonu: Dr. Mete Ersoy Takımı

Turnuva İkincisi: Milas Belediyespor

Turnuva Üçüncüsü: MİFAD

Turnuva Dördüncüsü: Vitamin KİDS

Turnuvanın ödül dağıtım töreninde ilk dört sırayı alan takımlara kupa, sporcularına madalya ve turnuvaya katılan 7 takımın sporcularına da teşekkür belgeleri dağıtıldı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500