Advert
Advert
Advert

VALİ ÇİÇEK, FEN LİSESİ ÖĞRENCİLERİYLE BULUŞTU…

VALİ ÇİÇEK, FEN LİSESİ ÖĞRENCİLERİYLE BULUŞTU…
Bu içerik 1710 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Muğla Valisi Amir Çiçek, Sebahattin Akyüz Fen Lisesi’ni ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi…

Muğla Valisi Amir Çiçek, beraberinde Milas Kaymakamı Eren Arslan, Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal ve kurum müdürleri ile birlikte ilçemiz Sebahattin Akyüz Fen Lisesi’ni ziyaret etti.

‘Kariyer Günleri’ etkinliği kapsamında öğrencilerle bir araya gelen Vali Çiçek, öğrencilerle akşam yemeği yedikten sonra söyleşi yaptı.

Öğrencilik yaşamı boyunca kendisinin de yurtlarda kaldığını, bugünlere gelmek için çok çalıştığını, öğrencilerin de çok çalışması gerektiğini belirten Vali Çiçek, “Geleceğin mimarları sizsiniz. Sizler ülkemizi kötü niyetli her türlü tehlikelerden ve hainlerden koruyacaksınız” dedi.

Vali Çiçek, Milas´ta Fen Lisesine bu yıl ikinci kez geldiğini, bu okulun yöneticilerini, öğretmenlerini ve öğrencilerini çok sevdiğini belirterek okul yönetiminin sadece akademik anlamda değil, sanatsal ve sportif alanlarda da iddialı olduğunu ve başarılar elde ettiğini bildiğini söyledi.

Daha sonra öğrencilerin sorularını yanıtlayan Vali Çiçek, “Eğitim gibi kutsal bir görevde önemli rol alan Okul Müdürü Aynur Buran´a, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal´a ve Milas Kaymakamı Eren Arslan´a teşekkür ediyorum” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500