Advert
Advert
Advert

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI İÇİN SAHAYA ÇIKACAKLAR…

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI İÇİN SAHAYA ÇIKACAKLAR…
Bu içerik 1487 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından açılan hentbol kurslarına katılan hentbolcular, eğitim gördükleri okullarının hentbol takımıyla Türkiye şampiyonasına gitmek adına sahaya çıkacaklar.

Merkez Orta Okulu Erkek Hentbol takımı Muğla'da yapılan ilk grup maçlarında elde ettikleri başarıyla 18 - 21 Mart tarihlerinde Balıkesir Edremit'te okul sporları Türkiye Şampiyonası Grup Maçları'na katılmaya hak kazanmışlardı.

Yapılacak olan turnuvada da Türkiye Şampiyonası'na gitmek adına sahaya çıkacaklarını belirten Merkez Orta Okulu Beden Eğitimi öğretmeni Yeter Sezer ve Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Hentbol Antrenörü Tuğçe Handan Demirel, Okulumuzu Milas'ı ve Muğla'yı en iyi şekilde temsil etmek adına ellerinden geleni yapmaya çalışacaklarını ifade ettiler.

Hentbolun Milas'ta her geçen gün artarak devam eden bir başarı ivmesi olduğunu ifade eden Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Ali Ünlüsoy; "Balıkesir'de yapılacak olan Türkiye Şampiyonası Grup maçlarında Merkez Orta Okulu Hentbol takımımıza ve çalıştırıcılarına başarılar diliyorum. İnanıyorum ki ellerinden gelenin en iyisini yaparak bizleri temsil edecekler. Milas sportif yönden potansiyeli yüksek bir ilçe. Çocuklarımızın spor yapmalarını sağlayarak hem kötü alışkanlıklardan uzak durmalarını hem de derslerindeki başarıyı artırmalarını sağlamayı hedefliyoruz" dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500