Advert
Advert
Advert

SPOR SAATİ’NDE VOLEYBOL KONUŞULDU…

SPOR SAATİ’NDE VOLEYBOL KONUŞULDU…
Bu içerik 1257 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

15 Mart Çarşamba günü Radyo Gözlem’de yayınlanan Spor Saati’nde, Milas voleybolu konuşuldu. Spor Muhabiri Hüseyin Açar’ın hazırlayıp sunduğu Spor Saati’ne konuk olan Milas voleybolunun tanınmış ismi Voleybol Gözlemcisi, Muğla Hakem Kurulu Üyesi ve Eğitim Sekreteri Cengiz Meriç Milas voleybolunu değerlendirerek, son dönemlerde Milas’ta voleybol sporunda başarılı çalışmalara imza atıldığını söyledi.

2016-2017 Muğla ve Milas voleybolunu değerlendiren Cengiz Meriç, Muğla voleybolu adına yapılan çalışmaların önemli ve başarılı olduğunu vurgulayarak, voleybol ve salon sporlarında Milas’ ta en büyük sıkıntının spor salonlarının yetersiz olduğunu belirtti.

Milas voleybolunda, geçmiş dönemlerde okul ve kulüp takımlarının daha fazla olduğunu ve lig maçlarına katıldıklarını dile getiren Cengiz Meriç, okullarda özellikle salon sporlarında takım sayılarının her geçen gün azaldığını söyleyerek, başarı için öncelikle spor salonları yapımına önem verilmesi gerektiğini vurguladı.

Milas Belediyespor İle Voleybol Daha Fazla İzlenmeye Başlandı…

“Milas’ı ve Muğla’yı profesyonel ikinci ligde temsil eden Milas Belediyespor Büyük Erkekler Voleybol Takımı ile Milas voleybolu başarı çıtasını yükseltti” diyen Cengiz Meriç, İkinci lig de şampiyon olan Milas Belediyespor’u kutlayarak, Konya’da oynanan yarı final play off karşılaşmalarında başarı dileklerini iletti.

“Profesyonel liglerde mücadele eden Milas spor kulüplerinin çoğalması ile Milas’ın ismi ülke içinde çok daha fazla duyurulacaktır” diyen Muğla Voleybol Gözlemcisi Cengiz Meriç, Milas’ta voleybol adına yetenekli sporcular ve başarılı antrenörler olduğunu söyledi.

Voleybolda, Milas hakemlerinin sayısının istenilen ve beklenilen seviyede olmadığını da vurgulayan Cengiz Meriç, genç sporcuların voleybol hakemliği kurslarına katılmalarını istedi.

2017-2018 voleybol sezonunda Milas’ta yeni spor salonlarının devreye girmesiyle, hem antrenman adına hem de voleybol ligi maçları adına daha başarılı çalışmalar yapılacağına inandığını söyleyen Cengiz Meriç voleybolu çok sevdiğini belirterek, sporculuk, hakemlik ve gözlemcilik görevleriyle voleybola hizmet etmekten mutlu olduğunu belirtti.

Radyo Gözlem’e ve Spor Saati’ne Milas salon sporlarına verdiği önem nedeniyle teşekkür eden Voleybol Gözlemcisi, Muğla Hakem Kurulu Yöneticisi ve Eğitim Sekreteri Cengiz Meriç, “salon sporları ve özellikle de voleybolda, Milas’ın yeni sezonda çok daha başarılı çalışmalarla adı duyurulacaktır” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500