Advert
Advert
Advert

VOLEYBOLUN SULTANLARI SON KEZ SALONDALAR…

VOLEYBOLUN SULTANLARI SON KEZ SALONDALAR…
Bu içerik 1935 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanlığı tarafından düzenlenen ve bu yıl ikincisi yapılan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Milas Voleybol Turnuvasının final karşılaşmaları bugün oynanıyor.

2 grupta, 7 kadın voleybol takımının katıldığı turnuvada oynanan grup karşılaşmaları sonrasında A grubunda Milas Belediyesi ve Vitamin KİDS B grubunda Dr. Mete Ersoy ve MİFAD takımları ilk iki sırayı alarak final karşılaşmalarına çıkma hakkını elde ettiler.

Hakemliklerini Nurullah Sarı, Rıza Turan, Eşref Mete, Mustafa Emekli ve Ünsal Çelik tarafından yapılan voleybol turnuvası grup ve yarı final maçları, Dr. Mete Ersoy Ortaokulu İlk Yaz Spor Salonu’nda oynandı.

Milas Kent Konseyi Başkanı Mehmet Günlük, Pembe Sarı, Nurullah Sarı ve Eşref Mete’den oluşan turnuva komitesi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Milas Voleybol Turnuvası grup maçlarında Milaslı kadın sporcuların oldukça güzel zaman geçirdiklerini belirterek, turnuvaya katılan tüm takımlara teşekkür ettiler.

Bu yıl ikincisi yapılan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Milas Voleybol karşılaşmalarına A grubunda; Milas Belediyesi, Vitamin KİDS, Muhasebeciler, B grubunda; Dr. Mete Ersoy, MİFAD, Sınav Okulları ve Final Lisesi takımları katılarak turnuvaya renk kattılar.

Final Karşılaşmaları Spor Salonunda Yapılacak…

Turnuvada bugün saat 19.00’da üçüncülük ve saat 20’de başlayacak şampiyonluk karşılaşması ile ödül törenine tüm voleybolseverleri davet eden Turnuva Komitesi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Milas’ta bu yıl ikincisi düzenlenen voleybol turnuvasının gelecek yıllarda da devam etmesini dilediklerini belirttiler.

Final Karşılaşmalarının 4 Takımı…

Vitamin KİDS-MİFAD

Dr. Mete Ersoy- Milas Belediyesi

Milas Kapalı Spor Salonu’nda yapılacak olan final müsabakaları sonrasında turnuvanın ödülleri dağıtılacak.

Turnuva Final Programı

17 Mart Cuma

Saat 19.00 Üçüncülük Maçı

Saat 20.00 Şampiyonluk Maçı

Saat 21.00 Ödül Töreni ve Kapanış

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500