Advert
Advert
Advert

ANMA PROGRAMI BİSİKLET TURUYLA BAŞLAYACAK…

ANMA PROGRAMI BİSİKLET TURUYLA BAŞLAYACAK…
Bu içerik 1950 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

18 Mart Şehitleri Anma günü dolayısıyla ilçemizde etkinlikler gerçekleştirilecek…

İlk etkinlik bisiklet gönüllülerinin katılımıyla 17 Mart Cuma günü saat 15.30’da Atapark’ta başlayacak. Atapark’ta bisikletleriyle toplanacak olan grup, Şehir Mezarlığı’ndaki şehit mezarlarını ziyaret etmesi ve tekrar Atapark’a dönmesiyle başlayacak. Aynı etkinlik, 18 Mart Cumartesi günü saat 8.30’da yine Atapark’ta toplanılarak gerçekleştirilecek.

18 Mart Cumartesi günü ise…

Etkinlikler kapsamında 18 Mart Cumartesi günü saat 9.30’da Milas Şehir Mezarlığı’ndaki şehit mezarlarının ziyareti ile başlayacak olan program, saat 10’da Atatürk Anıtı önünde devam edecek.

Atatürk Anıtı’na çelenk sunumu, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve aziz şehitlerimiz adına bir dakikalık saygı duruşunda bulunulması ve istiklal marşımızın seslendirilmesinin ardından günün önem ve anlamını belirten konuşmalar yapılacak.

Gün içerisinde daha sonra saat 10.30’da Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu’nda Milas İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nce şehitler anısına bir program düzenlenecek.

Etkinlikler saat 11.30’da Milas Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı’nca Kartal Gazinosu’nda şehit ailelerine ikramda bulunulması ve 13.50’de Ulu Cami’nde şehitler için kuran okutulmasıyla sona erecek.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500