Advert
Advert
Advert

GAZETE GÜNEY EGE 6. YILINI KUTLUYOR…

GAZETE GÜNEY EGE 6. YILINI KUTLUYOR…
Bu içerik 1534 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Gözlem Ajans Reklam Basım Hizmetleri Limitet Şirketi adına 15 Mart 2011 yılında kurulan Gazete Güney Ege 6. yılını kutluyor…

Yaşanan gelişmeleri tüm gerçekliğiyle okurlarına sunan, doğruları yazmaktan çekinmeyen ve cesur yayın politikasıyla öne çıkan gazetemiz Gazete Güney Ege 6. yaşına girdi.

İmtiyaz Sahipliğini Zekai Korkmaz’ın, Genel Yayın Yönetmenliğini A. Münevver Mat’ın, Görsel Yönetmenliğini ve muhabirliğini Çağrı Purma’nın yaptığı, Milas’ın en genç gazetesi Gazete Güney Ege altı yıldır tarafsız ve objektif haberleriyle okuyucularıyla buluşmaya devam ediyor.

Gazete Güney Ege, kurulduğu 15 Mart 2011 tarihinden itibaren sürekli yenilenen yüzüyle, sıcak ve flaş haberleri ‘www.habermilas.com’ adresinden anında internet kullanıcılarına ulaştırıyor. Gazete Güney Ege, haberde objektif ve tarafsız haberciliği ön planda tutarak, yerel alanda tüm haberleri sayfalarında yayınlayarak kısa sürede halkın büyük beğenisini toplamayı başardı.

Altıncı yaşını kutlayan Gazete Güney Ege’nin Yazı İşleri Müdürü Gizem Kapusuz, “Tarafsız olarak Milas’ın bütün sorunlarını gündeme getirdiğimiz Gazete Güney Ege, birçok dalda Muğla Gazeteciler Cemiyeti tarafından ödüllendirilen bir gazete oldu. Milas’ta tüm kamu kurum, kuruluş, sivil toplum örgütleri ve vatandaşlarımızla birlikte ilçemizin geleceği için çalışıyoruz. Bünyesinde; Radyo Gözlem, Ajans Gözlem gibi kurumsal kimliğini tamamlamış işletmeleri de barındıran Gazete Güney Ege olarak ‘Güçlünün değil haklının yanında’ olmaya devam ederek, okuyucularımıza her gün daha güzel ve dolu dolu bir gazete sunmak için doğru bildiğimiz yolda ilerleyeceğiz.  Bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan okuyucularımıza da teşekkür ediyoruz” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500