Advert
Advert
Advert

YAPI FUARINI 21 BİN 300 KİŞİ ZİYARET ETTİ…

YAPI FUARINI 21 BİN 300 KİŞİ ZİYARET ETTİ…
Bu içerik 1643 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Bu yıl 9-12 Mart tarihleri arasında ilki gerçekleştirilen Güney Ege Yapı Dekorasyon ve Peyzaj Fuarı’nı 21 Bin 300 kişi ziyaret etti… Fuarda yaklaşık 40 firma yer aldı…

İlçemizde 9-12 Mart tarihleri arasında bu kez ilk defa Milas Güney Ege Yapı, Dekorasyon ve Peyzaj Fuarı düzenlendi. Balçık mevkiinde bulunan TARİŞ 152 No’lu Pamuk Tarım Satış Kooperatifi’ne ait Çırçır Fabrikası alanında düzenlenen Milas Yapı Fuarı’na Türkiye’nin dört bir yanından yaklaşık 40 firma katıldı.

Fuarda, bir binanın temel kazımından, mutfak ve banyo aksesuarlarına, çatı kaplamasından ev içi dekorasyon ürünlerine kadar pek çok ürün sergilenirken, birçok Milaslı firma da fuara katıldı.

12 Mart tarihine kadar ziyaretçilerine açık olan ve ilçemizde faaliyet gösteren Kırdağ İnşaat’ın ana sponsorluğunda gerçekleştirilen yapı fuarında ilçemizin tanınmış firmalarından Özkaya İnşaat, Turgay & Mutlu İnşaat, Topuzlar, City Parke, Rüzgar Elektrik, Alp Cam Balkon, AGM Mühendislik, Bodrum Beton, OMK İnşaat, Kabaklar, Doğan Başak, Drapelux By Hoca, Kerim Çetin Asansör, Çorbacıoğlu, Zeybekler ve Güven Su Arıtım gibi birçok işletme stant açtı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500