Advert
Advert
Advert

GAZETE GÜNEY EGE YİNE FARK YARATTI…

GAZETE GÜNEY EGE YİNE FARK YARATTI…
Bu içerik 1789 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Bu yıl 8’incisi düzenlenen Milas Güney Ege Uluslararası Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı dolayısıyla bir kez daha özel bir sayı çıkaran Gazete Güney Ege yine büyük fark yaratarak beğeni topladı…

Kurulduğu günden bu yana Milas’ın ‘haber’ dendiğinde ilk akla gelen gazetesi Gazete Güney Ege, 2016 yılında bir ilke daha imza atmış ve fuara özel çıkardığı sayısıyla büyük beğeni kazanmıştı.

Okuyucuları tarafından çok beğenilen Gazete Güney Ege fuara özel 2. sayısında da çok özel röportajlar ve ilçemizdeki tarımsal faaliyetlerle ilgili haberler; renkli ve kuşe kağıda, 24 sayfa olarak yayınlandı.

İlçemizde bu yıl 2-5 Mart tarihleri arasında, Balçık Yolu’nda bulunan TARİŞ 152 No’lu Pamuk Tarım Satış Kooperatifi’ne ait çırçır fabrikasında düzenlenen ve 95 bin 211 ziyaretçi ağırlayan 8’inci Milas Güney Ege Uluslararası Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarına özel Gazete Güney Ege tarafından basılan Milas Fuarı özel sayısında; Gıda Tarım ve Hayvancılık Milas İlçe Müdürü Eşref Arslan,  Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı, Milas Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Reşit Özer, Tariş 153 No’lu Milas Zeytin ve Zeytinyağı Kooperatif Başkanı Kamil Gül ve Kooperatif Müdürü Elin Alpay,  Milas Süt Üreticileri Birliği Başkanı Ali İhsan Gezgin, Sezer Süt Sağım Teknolojileri Bölge Müdürü Barış Aybarsgenç, Balkaya Tarım Hidayet Balkaya, Güngören Danışmanlık Murat Güngören, Muğla İli Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ziya Şahin, gazetemize özel açıklamalar yaparken; fuara katılan firmaların haberleri, reklamları ve ilçemizdeki tarımsal faaliyetler hakkında çeşitli haberler yer aldı.

Okuyucularından büyük beğeni kazanan Gazete Güney Ege’nin fuara özel 2. sayısı da yine okunması ve saklanması gereken bir arşiv niteliği kazandı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500