Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

BAŞKAN TOKAT’IN HAFTASONU MESAİSİ…

BAŞKAN TOKAT’IN HAFTASONU MESAİSİ…
Bu içerik 3027 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Milas Belediyesi’nin 2016 yılında yaptığı hizmetlerle ilgili incelemeler yapmak ve 2017 yılında yapılacak yatırımlar hakkında bilgilendirmelerde bulunmak üzere, geçtiğimiz hafta sonunda muhtarlar ve mahalle sakinleriyle bir araya geldi…

Başkan Tokat, Milas Belediyesi Fen İşleri ve Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nce kırsal mahallelerde yapılan hizmetleri incelemek ve 2017 yılı içerisinde yapılması planlanan hizmetlerle ilgili bilgiler vermek amacıyla Derince, Eğridere, Göldere, Narhisar, Hisarcık, Çandır, Ovakışlacık, Akyol, Yakaköy ve Ekinanbarı mahallelerinde muhtarlar ve mahalle sakinleriyle buluştu.

“Gemiyi limana yanaştırmak biraz zor olacak”

Milas Belediyesi Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, Belediye Başkan Yardımcısı Zeynep Mat, Meclis Üyeleri Ahmet Kılbey ve Mehmet Ali Mekik’in de katıldıkları ziyaretler sırasında mahalle muhtarları ve vatandaşların gösterdikleri yakın ilgiye teşekkür eden Başkan Tokat, kırsal mahallelere yapılan hizmetlerin artarak devam edeceğini belirterek;

“Büyükşehir yasasından en fazla etkilenen Belediye olmamıza rağmen yatırım ve hizmetlerimizi hiçbir zaman durdurmadık. Muğla bölgesinde en fazla hizmet üreten Belediyelerden biriyiz. 2016 yılında kırsal mahallelerimize ciddi hizmetler yaptık. Hizmetlerimiz tabii ki bitmedi, yeni ihtiyaçlar çıktıkça yine yerine getireceğiz. 2016 yılında sizlere ziyaretlerimiz esnasında mahallelerdeki eksikliklerin giderileceğine dair söz vermiştik. Bugün de bu sözleri tutmanın mutluluğu içerisindeyiz. Hizmetlerimiz 2017 yılında da devam edecek. On üç mahalleden topladığımız vergilerle gemiyi yüzdürmeye çalışıyoruz. 2019 yılına kadar çok sıkıntılı günler bizi bekliyor. Gemiyi limana yanaştırmak biraz zor olacak. Şimdiye kadar çeşitli çareler üreterek kırsal mahallelerimize hizmet etmeye çalıştık. Yaptığımız hizmetlerden muhtarlarımız ve mahalle sakinlerimiz son derece memnun. Ben, Fen işleri ve Park ve Bahçeler Müdürlüğümüz ekiplerine teşekkür ediyorum. Yaptıkları çalışmalar neticesinde birçok mahallemizin çehresini değiştirdiler. Hizmetlerimiz ve yatırımlarımız 2017-2018 ve 2019 yıllarında da devam edecek” dedi.

“Referandumun Hayır’lı olmasını diliyorum”

Yurttaşlarla buluşmalarda, ülkemiz gündemindeki referandum konusuna da değinen Tokat; “Bu referandum siyasi partilerin iktidarını belirleyen bir seçim değil. Referandum sonrasında mevcut Hükümet, Başbakan ya da Cumhurbaşkanı değişmeyecek. Ülkenin bekası ve rejimine dönük bir referandum. Mustafa Kemal Atatürk’e bile verilmeyen yetkileri bizden istiyorlar. Böyle bir Anayasa örneği dünyanın hiçbir ülkesinde yok. Ülkemizin bekası ve gelecek nesillerimiz için 16 Nisan 2017 tarihinde yapılacak referandumun Hayır’lı olmasını diliyorum” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500