Advert
Advert
Advert

SENDİKADAN KADINLARA SAAT…

SENDİKADAN KADINLARA SAAT…
Bu içerik 2390 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

DİSK Genel-İş Muğla İl temsilcisi Uzay Kocabaş ve Milas Belediyesi İşyeri Temsilcileri 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Milas Belediyesi’nde görev yapan bayanlara saat dağıttı.

Kadınların her sahada olduğu gibi iş dünyasında da büyük emekleri olduğunu belirten Disk Genel-İş Muğla İl temsilcisi Uzay Kocabaş, bayanları bu anlamlı günde yalnız bırakmak istemediklerini söyledi. Kocabaş;  “Bugün 8 Mart Kadınlarımızın onurlu gününü kutluyorum ve kadınlarımıza sağlık başarılı huzurlu günler diliyorum. Bizde bugünde kadınlara saat dağıtımı yaparak onları mutlu etmek istedik” dedi.

Türkiye’nin gelişmesine ve çağdaşlaşmasına büyük katkılarda bulunan kadınların,  toplumsal ve ekonomik yaşamın gelişmesindeki en önemli temel taşı olduğunu söyleyen Kocabaş; “Kadın, Türk toplum ve aile yapısında müstesna bir yere sahip olup, aile dokusunun temelini teşkil ederek şefkatin, fedakârlığın, sabrın ve özverinin sembolü, toplumun yapısını güçlendiren, şekillendiren aile birliğinin en önemli unsuru. Türk kadını ve Türk annesi daima özverinin, sevginin kaynağı olmuştur” diye konuştu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500