Advert
Advert
Advert

STANDARTLARA UYGUN DEĞİLMİŞ…

STANDARTLARA UYGUN DEĞİLMİŞ…
Bu içerik 3752 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından ilçemizde yaptırılan tenis kortlarının zemini standartlara uygun olmadığı için söküldü… Yeniden yapıldı…

Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Serkan Öçalmaz geçtiğimiz günlerde ilçemize gelerek bazı tesislerde incelemelerde bulundu.

Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Mustafa Ali Ünlüsoy’nda eşlik ettiği Öçalmaz, Cumhuriyet Mahallesi’ndeki Şehir Stadyumu yanında geçtiğimiz yıl yaptırılan tenis kortlarının zemininin yenilenme çalışmaları hakkında da bilgi aldı.

Zeminin standartlara uygun olmadığının tespit edildiğini bu doğrultuda yenileme çalışmalarına başladıklarını belirten Öçalmaz, “zemin ihalemiz şartnamesine uygun yapılmamış. Geçici kabul işlemleri sırasında durumun fark edilmesi üzerine çalışmayı yapan firmaya sorunu bildirdik. Firmada hava muhalefeti nedeniyle çalışmaları yapamamıştı. Geçtiğimiz günlerde hatalı zemin söküldü, yenisi yapıldı” dedi.

1 ay içerisinde hizmete girecek…

Geçtiğimiz yıl aynı alan içerisinde inşa edilen Gençlik Merkezi’nin de bir ay gibi kısa bir sürede faaliyete geçeceğini dile getiren Öçalmaz, “şuanda hizmet alımlarıyla ilgili süreç işliyor. Bir ay gibi bir sürede Gençlik Merkezimiz hizmete girecek” dedi.

Yıkım işlemi için yazışmalar tamam…

Şehir merkezinde bulunan spor salonunun yıkılarak yerine yenisinin yapılması ile ilgili de açıklamalarda bulunan Öçalmaz, “yıkım ile ilgili evrak işlemleri tamam. Şuanda yeni maliyet hesapları yapılıyor. Bu yaz inşallah eski salonumuz yıkılarak yenisinin çalışmalarına başlanılacak. Bu sırada Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğümüz bu çalışmalar sırasında Gençlik Merkezi’nde hizmet verecek. Daha sonra yeniden yerine taşınacak” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Cihan     0000-00-00 Milletin parası çok yap yık yeniden yap on ne iyi