Advert
Advert
Advert

MİLAS’A YENİ BİR İŞLETME DAHA KAZANDIRILDI…

MİLAS’A YENİ BİR İŞLETME DAHA KAZANDIRILDI…
Bu içerik 14220 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Her geçen gün ilçemizde rağbet gören Restaurant & Kır Düğün Bahçeleri’ne bir yenisi daha eklendi... Milas’a bağlı Menteş Mahallesi’nde hizmete giren Esinti Restaurant & Kır Düğün Bahçesi, kaliteli ve sınırsız hizmet anlayışıyla Milas’ın sosyal ve ekonomik hayatına renk katmaya aday…

Toplam 6 dönümlük bir arazi üzerine kurulan ve henüz resmi açılış töreni gerçekleşmeyen işletme müşteri kabul etmeye başladı.

Şehir merkezine uzak ve anayol üzerinde bulunmayan, müşterilerine trafik sıkıntısı yaşatmayacak olan işletmenin sahibi Durdu Ayşe İnceoğlu ve personeli tarafından bu farkındalığı gösterme adına ilçede görev yapan basın mensuplarına bir kahvaltı verildi. Sünnet, nişan, düğün, toplu yemek, özel toplantılar ve her türlü organizasyon için kapılarını açtıklarını belirten işletme yetkilileri, ilçenin sosyal hayatına renk katmak adına tüm Milaslıları işletmeyi görmeye davet ederken, haftanın belirli günlerinde canlı müzik eşliğinde eğlence sektörüne de damga vuracaklarını söyledi.

Basın mensuplarına mutfağından, düğün alanına ve diğer sosyal donatıları gezdiren ve işletme hakkında detaylı bilgiler aktaran işletme yetkilileri; “Farkımızla fark yaratacağız. Bu konuda oldukça iddialıyız. İşletmemiz, kendi sektöründe lider konuma çok kısa bir zamanda gelecek. Çünkü profesyonel bir anlayış ile olaya yaklaşıyoruz. İşletmemizi bir kez gören, kaliteli ve sınırsız hizmetin tadını alan herkes müdavimiz olacak. Henüz resmi açılışımızı yapmadık ancak işletmemizin açıldığını duyan özellikle Milaslı bayanlardan yoğun bir talep alıyoruz. Deneyimli ve profesyonel kadromuzla geleceğin işletmesi biz olacağız” diyerek, sektörde farkındalık yaratacaklarını belirttiler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Güven su arıtım milas     0000-00-00 Islerinizde başarılar dileriz
AYDIN DEMIREL     0000-00-00 hayirli uğurlu olsun hayirli işler dilerim
omer gunay     0000-00-00 Hayirli ugurlu olsun