Advert
Advert
Advert

GÜLLECİ ŞAHİN’İN HEDEFİ BÜYÜK…

GÜLLECİ ŞAHİN’İN HEDEFİ BÜYÜK…
Bu içerik 3212 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Ortaokul yıllarında başladığı gülle atma sporuna Sebahattin Akyüz Fen Lisesi yöneticileri ve beden eğitim öğretmeninin desteğiyle devam eden 17 yaşındaki Betül Şahin, Muğla Okul Sporları Atletizm müsabakalarında ilçemizi temsil edecek…

15 Mart tarihinde Muğla’da yapılacak olan Muğla Okul Sporları Atletizm müsabakalarında gülle atma dalında ilçemizi temsil eden tek sporcu olan Milas Gürel Lök Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Betül Şahin, çalışmalarını Sebahattin Akyüz Fen Lisesi Beden Eğitim Öğretmeni İbrahim Şahin’in gözetiminde ve desteğinde sürdürüyor.

Muğla’yı ve bölgemizi temsil etmek istiyorum…

Gülle atma sporuna ortaokul yıllarında başladığını belirten Betül Şahin, “5 yıldan beri gülle atma sporuyla ilgileniyorum. 3 yıl önce Milas’a geldim. Milas’a geldikten sonra bu sporla ilgili bir çalışma yapamamıştım. Bu yıl İbrahim Şahin hocamla çalışmaya başladık. Ayrıca spor salonunda çalışmalar yapıyoruz. İbrahim hocam başta olmak üzere Fen Lisesi yöneticilerine desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Milas’ı başarılı bir şekilde temsil edip, Muğla daha sonra ise bölge temsilcisi olmak istiyorum. Ortaokuldayken 7’nci sınıfta başladığım sporu daha da ileri götürmeyi amaçlıyorum” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500