Advert
Advert
Advert

ÜÇPINAR YENİ OYUN PARKINA KAVUŞTU…

ÜÇPINAR YENİ OYUN PARKINA KAVUŞTU…
Bu içerik 1391 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyesi tarafından, Dörttepe Mahallesi Üçpınar mevkiinde yapımı tamamlanan Çocuk Oyun Parkının hizmete sunulduğu bildirildi…

Milas Belediyesi Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, Dörttepe Mahallesi Üçpınar mevkiinde yapımı tamamlanan Çocuk Oyun Parkı hakkında bilgi veren Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, “Milas Belediyesi olarak Büyükşehir Yasasıyla birlikte belediyemiz bünyesine katılan mahallelerimize de hizmet götürme gayretindeyiz. Kırsal mahallelerimizin eksikleri öncelikle önem sırasına göre belli bir plan ve bütçe dahilinde giderilmeye başlandı. Alt yapı ve üst yapı gibi hayati önem taşıyan hizmetlerin yanında sosyal hizmet alanında da kırsal mahallelerimizi merkez mahallelerimiz kadar önemsiyoruz. Bu kapsamda 2016 yılı içinde planlanan ve çocuk parkı olmayan 110 mahallemizde Çocuk Oyun Alanı oluşturduk” dedi.

2017 yılı içinde Çocuk Parkı olmayan diğer mahallelerde de çalışmalarını sürdürdüklerini dile getiren Tokat, “Park ve Bahçeler Müdürlüğümüz tarafından yapılan mahallemizdeki çocuk parkımızda; tek kuleli oyun grubu, bağımsız salıncak, tahterevalli, piknik masası ve çöp kovası bulunuyor. Parkımızın mahallemize hayırlı olmasını diliyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500