Advert
Advert
Advert

24 ŞUBAT - 5 MART TARİHLERİ ARASINDA ÖĞRENCİLERLE…

24 ŞUBAT - 5 MART TARİHLERİ ARASINDA ÖĞRENCİLERLE…
Bu içerik 7414 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Pomelon Alışveriş Merkezi tarafından hazırlanan “Uzay Kampı Planetaryum Pomelon’da” projesinin protokolü imzalandı…

Öğrencilerin yaşadıkları evreni keşfetmelerini sağlama, bilime karşı ilgi uyandırmak, hayal güçlerinin sınırlarını zorlamak amacıyla “Uzay Kampı Planetaryum” Milas İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Pomelon Alışveriş Merkezi’nin katkılarıyla 24 Şubat – 5 Mart tarihleri arasında ücretsiz olarak ilçemizdeki öğrencilerle buluşturulacak.

Yapılacak çalışmayla ilgili protokol Milas Kaymakamı Eren Arslan, Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal ve Milas Pomelon Alışveriş Merkezi Genel Müdürü Yiğit Taban tarafından imzalandı.

İmza töreninde çalışma hakkında bilgi aktaran Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, “Bu protokolün amacı, öğrencilerin yaşadıkları evreni keşfetmelerini sağlama, bilime karşı ilgi uyandırmak, hayal güçlerinin sınırlarını zorlamak. Uzay çadırı içerisinde uzay, yıldızlar ve gezegenler hakkında filmler gösterilecek. Astronot kostümlü bir animatör öğrencileri karşılayacak. Astronot kostümlü sunucuların soru cevap bilgi kartları ile çocuklarla gerçekleştireceği eğitici, eğlendirici ve bilgilendirici atölye çalışması yapılacak. Tüm gezegenlere ilişkin, gezegenlerin maketleri uzay çadırı önünde sergilenecek” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500