Advert
Advert
Advert

MİTSO LOKALİ’NDEN ÖZEL GECE…

MİTSO LOKALİ’NDEN ÖZEL GECE…
Bu içerik 4529 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Ticaret ve Sanayi Odası Binası’nın en üst katında yer alan, MİTSO Lokali’nde Sevgiler Günü’ne özel gece düzenlendi… Geceye katılan çiftler canlı müzik eşliğinde gönüllerince eğlendi…

İşletmeciliğini Can Alaçeşme ile Şükrü Demirkol’un yaptığı MİTSO Lokali’nde 14 Şubat Sevgiler Günü nedeniyle özel bir gece düzenlendi. Geceye evli çiftlerin katılımı yoğun oldu. Keyifli geceye katılan çiftler canlı müzik eşliğinde akşam yemeği yiyip, dans edip gönüllerince eğlendi. Gecede MİTSO Lokali tarafından çiftlere özel hazırlanmış iki kişilik pastalarda ikram edildi.

Düzenlenen program ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Can Alaçeşme, “14 Şubat’ın sevgililer için unutulmaz bir gün olmasını istedik. Bunun için de özel bir gece hazırladık. Aşıkların, kendilerini müziğin ritmine bırakıp, danslarıyla sevgilerini ortaya koyabilmeleri için onlara bir fırsat sunduk. Oldukça güzel ve keyifli olduğu kadar unutulmaz anların yaşandığı bir gece oldu. Biz, sadece bir gün değil, her gün ‘Sevgililer Günü’ olduğunu düşünüyoruz” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500