Advert
Advert
Advert

SORUNLARIN TESPİTİ VE ÇÖZÜMÜ İÇİN TOPLANDILAR…

SORUNLARIN TESPİTİ VE ÇÖZÜMÜ İÇİN TOPLANDILAR…
Bu içerik 2847 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Aralık ayı içerisinde Muğla Valisi Amir Çiçek’in katılımıyla ilçemizde gerçekleştirilen muhtarlar toplantısının devamı olarak Milas Kaymakamı Eren Arslan’ın başkanlığında ikinci bir toplantı düzenlendi… Daha önce yapılan toplantıda dile getirilen sorunların çözülüp, çözülmediği yönündeki tespitlerin yapılması için toplandıklarını belirten Kaymakam Arslan, “daha önce kurum yöneticilerine ilettiğiniz sorunların hangi aşamada olduğunu tespit etmek ve varsa yeni taleplerinizi iletmeniz için toplandık” dedi…

İlçemiz mahalle muhtarlarına yönelik Milas Kaymakamı Eren Arslan’ın başkanlığında Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu’nda toplantı gerçekleştirildi. Toplantıya, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın yanı sıra Aydem ve Türk Telekom’un il ve ilçe yöneticileri katıldılar.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Milas Kaymakamı Arslan, “Aralık ayı içerisinde sayın valimizin katılımıyla ilçemizde bir toplantı gerçekleştirilmişti. Kamu kurum ve kuruluşların yöneticilerinin de katılımıyla yapılan bu toplantıda sizlerin mahallelerinde yaşanan sorunlar dile sorunların çözümü için getirilerek yetkililerden çalışma yapılmasını talep etmiştiniz. Bugün sizlerin bu taleplerinin giderilip giderilmediğini takip edeceğiz” dedi.

Toplantı sırasında varsa yeni taleplerin de alınacağını belirten Kaymakam Arslan, “Sizlerin taleplerini bizzat takip edeceğim. Amacımız en ücra mahallemizin de devletimizin hizmetlerinden faydalanmasını sağlamak. Sizler mahallelerinizle ilgili sorunları, mahalle sakinlerinizin hizmet yönündeki beklenti ve taleplerini bizlere iletmekle mükellefsiniz” dedi.

Kaymakam Arslan’ın yaptığı konuşmanın ardından toplantı Muğla Valisi Amir Çiçek’in de katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda dile getirilen sorunların çözülüp çözülmediği yönündeki bilgilerin kurum yöneticileri hakkında bilgi aktarması ve yine muhtarların sorunlarını dile getirmesiyle devam etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Paparaki     0000-00-00 Hayatta çözemezsiniz hiçbirşey hemde