Advert
Advert
Advert

MAHALLELER, YEŞİL SAHALARDA KAPIŞIYOR…

MAHALLELER, YEŞİL SAHALARDA KAPIŞIYOR…
Bu içerik 2093 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Gençlikspor Kulübü tarafından düzenlenecek olan Milas Mahalleler Arası Halı Saha Futbol Turnuvasına katılımlar devam ediyor.

Milas mahalleleri arasında dayanışma, yardımlaşma, birlik ve beraberlik amacı ile düzenlenen halı saha futbol turnuvasına bugüne kadar 19 mahalle takımı katılım için başvuruda bulundu.

Ekinambarı, Ortaköy, Ören, Menteş, Kızılcayıkık, Selimiye, Bafa, Kuzyaka, Çamköy, Meşelik, Güllük, Kırcağız, Kıyıkışlacık, Ulaş, Dibekdere, Beçin ve Çakıralan Mahelle futbol takımlarının yer alacağı halı saha futbol turnuvasına son katılım tarihi 20 Şubat Pazartesi günü olarak Milas Gençlikspor Kulübü Yönetiminden açıklanmıştı. Turnuvaya katılmak isteyen mahalle muhtarlıkları, Milas Gençlikspor Kulübü’ne başvurularını yapabilecekler.

Pomelon AVM’nin sponsorluğunda, Milas Gençlikspor Kulübü tarafından düzenlenen “futbolda en iyi mahalle kim?” halı saha futbol turnuvası, Mart ayı başında Milas Cumhuriyet Mahallesi Spor Kompleksi’nde yapılacak.

Milas Belediyesi ve Milas Kaymakamlığı tarafından da desteklenen Milas Mahalleler Arası Halı Saha Futbol Turnuvasında yapılacak ödül töreni sonrasında, ilk dörde girecek takımlara kupa ve madalya dağıtımının yanı sıra çok farklı ve cazip hediyelerde takım sporcularına verilecek.

Formanı Yaptır, Sahaya Çık…

Milas’ta uzun yıllar sonra yeniden düzenlenecek olan Mahalleler Arası Halı Saha Futbol Turnuvası ile ilgili bir açıklama yapan Milas Gençlikspor Kulüp Başkanı Ersin Köksal, Milas’ta özlemi duyulan bir futbol etkinliğine öncülük etmekten son derece mutlu olduğunu belirterek; “amacımız, spor yoluyla ihtiyacımız olan birlik ve beraberliği sağlamaktır” dedi.

“Gençlikspor Kulübü olarak, son derece itinalı bir şekilde Mahaller Arası Halı Saha Futbol Turnuvası ile ilgili çalışmalarımızı sürdürüyoruz” diyen Başkan Köksal, turnuvaya katılacak tüm takımları mutlu edecek bir futbol turnuvası olması için gereken her çalışmayı yaptıklarını söyledi ve Milaslı tüm sporseverleri halı sahası futbol turnuvası maçlarını izlemeye davet etti.

Ersin Köksal: 0533 088 6021 - Aygün Kaya: 0507 257 6157

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500